Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nemdohányzók! Miért piszkálját...

Nemdohányzók! Miért piszkáljátok a dohányosokat a leszokással?

Figyelt kérdés
Nincs saját életetek?

2012. okt. 15. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Mert így jobbnak érezheti magát annál aki dohányzik.

Sőt még segítőkésznek is érezheti magát amiatt hogy mondogatja. Csak hogy jobb legyen az énképük:)

2012. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Az embernek vigyáznia kell az egészségére. Neki is jobb lenne, ha letenné azt a cigarettát.
2012. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Dohányzók, miért gond az nektek, ha valaki segíteni szeretne, hogy jobb legyen nektek? Komolyan, nem hiszem el hogy neked jó az hogy egy csomót kell költened egy értelmetlen dologra amitől ráadásul bűzlesz is egész nap meg tönkremegy a bőröd, fogad, tüdőd. Cigiztem én is sokáig, ha senki nem piszkált volna semmivel akkor lehet még most is azt tenném. Ezért piszkálok én most másokat, hátha valaki pont ettől tér észhez, úgy ahogy én is tettem. Ennyi. Van saját életem... de attól még foglalkozok másokéval is ha tehetem. Tudom sokan nem értik ezt, de én szeretnék segíteni, még ha nem is mindig szépen és jól teszem. Pl. egy pasit a reggeli villamoson addig cseszegettem azzal hogy büdös (ami igaz is volt), hogy azt mondta leszokik. Segítek is neki, hogy ez könnyen menjen, ne kínlódva, szenvedve mint sokan teszik.

Ez van...

2012. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

LOL

Ha engem cseszegettél volna ledobtalak volna a villamosról:D Bocsi:$

21/F

2012. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Utóirat:

Te úgy is olyan egészséges vagy, akkor sétálj!

A sok beteg bagós meg majd szagolja egymást a villamoson:)

2012. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3 Szerintem csak azért mondta ezt,hogy hagyd már békén.
2012. okt. 15. 20:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha semmi köze az embernek a dohányoshoz, akkor de szóljon bele, de mikor mondjuk egy család és a közös kasszából X ezer elmegy havonta, aminek máshol is lenne helye, hát akkor igenis bele lehet szólni.
2012. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egészen addig semmi közöm hozzá, amíg az én egészségemet nem veszélyezteti.

Viszont ha az arcomba fújja a füstöt, akkor az igen is az én dolgom.

2012. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Családtagok esetében megértem,hogyha nagyon súlyos lesz a függőség és már valaminek a rovására megy,vagy veszélyeztet valakit,de ha nem szívja valaki karton számra a cigit,akkor miért kell piszkálni és lenézni?
2012. okt. 15. 20:56
 10/18 A kérdező kommentje:
8 Én mindig nagy ívben kikerülök mindenkit a cigimmel,pont a dráma miatt.Ha mondjuk valaki a lakásban cigizne,akkor sem repesnék az örömtől.De ha az utcán véletlenül rád megy a füst,attól még nem leszel tüdőrákos és nem fogsz megfulladni.
2012. okt. 15. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!