Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi baja van? (Kérdésed túl...

Mi baja van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit egyébként sokan kedvelnek pedig állatira fura. Minden helyzetben azon igyekszik, hogy övé legyen az utolsó szó, már amikor belekapcsolódik a beszélgetésbe, és mindenben talál valami hibát amit kijavíthat. Van mikor perceken keresztül beszélek hozzá, és észre se veszi, nem hagyja hogy hozzáérjünk, olyan mintha érzelmei sem lennének, csak olyasmi érdekli, ami lefoglalja vagy gondolkodhat rajta. Egyébként jófej lenne, ha nem így viselkedne, mert vicces és nyugodt, de úgy csinál mintha a világ legokosabb embere lenne és ez rohadt idegesítő tud lenni, neki mindig igaza van, mindenre van egy válasz, stb. Már azon gondolkoztam hogy valami pszichés baja van.
2012. okt. 22. 12:03
 1/1 anonim válasza:

én is ilyen vagyok.

nincs ezzel semmi baj. és nem azért csináljuk, mert azt hisszük, hogy mi vagyunk a világ legokosabb emberei, csak nem szeretjük a mellébeszélést, pontosak vagyunk.

2012. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!