Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki segítene az indiánokkal...

Valaki segítene az indiánokkal kapcsoltban?

Figyelt kérdés

A nővérem elköltözik, így megkapom a szobáját, és apukám mondta, hogy át alakítjuk. Én imádom az indiánokat, szóval arra gondoltam, hogy megcsinálom olyan "indiánosra". Addig eljutottam, hogy laminált padló, és barnás színű fal. Tudnátok ötleteket adni, vagy oldalakat linkelni ezzel kapcsolatban? Esetleg dekorációt tudtok? Én tollakra meg régi indián dolgokra gondoltam(pl. álomfogó).. Keresgélek, de nem nagyon találok a témában dolgokat..:/

14/L



2012. okt. 30. 10:47
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:

Itt találsz motívumokat (a virágot leszámítva)

[link]

2012. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ezekre is gondoltam, hogy a falra festek, meg a párnára, inkább tárgyak meg jellegzetességek kellenének :))
2012. okt. 30. 10:58
 3/6 anonim válasza:

A keresőkbe ha beírod a kulcsszavakat elég sokat kidob. De magadtól is kitalálhatsz ötletes dolgokat, pl az ágyad fejrészénél felállíthatsz egy indián sátrat úgy, hogy az ágyad egy része alatta legyen. De nem kell hogy teljesen zárt legyen a sátor. Könnyű és nem is drága megcsinálni, csak vékony fapálcák kellenek hozzá meg fehér vászon, amit megfesthetsz mintásra ha kész az alvóhely.

Ha Pesti vagy, az Urániánál van egy lakberendezési bolt, ami elég olcsó és tele van kb. olyan cuccokkal amire te gondolsz. A buszmegállóban van pont az üzlet, ha az Astoria felé mégy.

Szerintem arra érdemes figyelned, hogy eldöntsd Észak vagy Dél-Amerikai indiánok kultúráját szeretnéd-e utánozni, mert ha nem ,akkor elég vicces lesz a végeredmény.

2012. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nézz szét az apróhirdetések között! Találtam néhány dolgot, ami ugyan pénztárcafüggő de vannak jó indiános.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Illetve ha elég ügyes vagy csinálhatsz indiánfonatot. Több karkötőt is készíthetsz különböző színekben. Ezekkel az ékszerekkel is tudod dekorálni a szobád.

2013. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
2013. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ú, köszönöm, ezek nagyon jók! :D Van jó pár ilyen fonott karkötőm, imádom őket csinálni, de ilyen még nincs, tuti kipróbálom. :))
2013. jan. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!