Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az h a szingli...

Miért van az h a szingli aranyos lányok egyszerűen nem akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 23:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert a herceget várják fehér lovon.
2012. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem így van...
2012. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítok:

Veled nem akarnak ismerkedni. Nem mindegy, mit írsz.

Egy kérdésre csak úgy lehet jó választ adni, ha pontosan van feltéve.

2012. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
mert kicsit már elegük van a pasikból, és kiábrándultak. legalábbis ha magamból indulok ki, én ezért nem akarok kapcsolatot. ismerkedni ismerkedek, de kapcsolatot most már egy jó ideje nem.
2012. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kezdem úgy látni a helyzetet mint a 4es válaszoló, csak férfi oldalról...de ez így nem lesz jó:/
2012. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

kapcsolatot én se, de látok egy szép lányt és szép lassan szeretném megismerni, de nem lehet úgy mint régen, h meghódítottam.. két típus van, aki ha nem akarok rögtön szexet v minimum járni lelép, a másik meg hallani se akar pasikról..

hova lettek akiket szépen kedvesen , viccelődve, lassan a bizalmukba férkőzve lehetett meghódítani?

2012. nov. 5. 23:58
 7/30 anonim ***** válasza:
de jó:) leesünk a bicikliről és fel ne üljünk:) utáljunk biciklizniXD miért kell csalódás után negatívnak lenni?
2012. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
én lennék a negatív? mert nem vagyok, de tényleg nem hagyja h a közelébe férkőzzek
2012. nov. 6. 00:04
 9/30 anonim ***** válasza:
Mert a leesés után ha újra hozzáérsz a biciklihez, akkor fáj a seb:) És gondolom senki sem tartja szándékosan a tűzbe a kezét, hacsak nem mazochista:)
2012. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hát hogy mondjam ha foglalt a szívem szóval van akit szeretek de ő nem szeret, félek hogy megbántoa fiút...másrészt ha csak úgy rámír félek hogy csalódást okozok...ha személyesen keresi sokat a társaságoma z jó mert abból még bármi lehet, és nem kell rögtön ismerkedőrandinak címkézni
2012. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!