Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon Mért Lettek Az Emberek...

Tepidus kérdése:

Vajon Mért Lettek Az Emberek Többsége Facebook függő?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ingyenes kommunikációs csatorna. mindig van fenn valaki a suliból, bármikor bármit meg tudok kérdezni, és nem kerül pénzbe, mint a telefon. nem mindig érek rá találkozgatni, és olyanoknak is írhatok simán, akikkel amúgy nem vagyok különösebben jóban. ha szükségem van valami sulis infóra, nem kell elkéregetnie az msn címét meg ilyesmi. az msn hónapokon belül úgyis megszűnik, a skype-ot meg nem szeretem.
2012. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kérdésemet rosszul fogalmaztam meg.Mert szerencsére magyarországon csak 4,2 millió felhasználó van.

Szóval szerencsére nem tartozik ide bele mindenki,ahogy jómagam sem.

2012. nov. 11. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul fogalmaztad meg, ráadásul tele van hibával!

De a kérdésedre is válaszolok: talán azért, mert az emberek többsége úgy érzi, hogy így tartozik valahova. Mert az f@szbuk előtt is volt élet, és szerintem talán még jobb is volt. Több volt a valós emberi kapcsolat, személyes kontaktus. Egyébként magam sem vagyok a face-n, csak a lányoméba nézek néha be(vele együtt, nem kutatom a dolgait), de számomra siralmas, ami ott megy.

2012. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Facebook egy nagyon jó dolog csak tudni kell helyén kezelni!


Jó dolog megtalálni régi ezer éve nem látott ismerősöket rajta. Váltani velük pár szót. Megnézni a képeiket. Egy kicsit belelát az ember abba, hogy mi történt velük azóta. Hol dolgoznak, hol élnek, ilyesmik.

Múltkor egy távoli rokonomnak kislánya született. Jó volt róla látni képeket a FB-n.

Nemrég osztálytalálkozó szerveződött. Az FB gyorsabban és egyszerűbben meglehetett szervezni.

Egy kicsit közelebb kerülnek azok az emberek akiket ritkán látunk, de érdekel mi van velük.


Én abszolút nem vagyok FB függő. Naponta egyszer-kétszer ránézek és annyi, de igenis hiányozna ha nem lenne.

Olyan ez mint minden más. Tudni kell használni és mértéket tartani.

Amikor valaki már szinte azt is kiírja, hogy "sz@rni mentem" meg a 16 éves lány a tangás seggéről tesz fel képet az tényleg elítélendő. Viszont ez nem a FB hibája ha elgondolkozik rajta az ember!

2012. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!