Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismeritek ezt a tesztet? Ha...

Ismeritek ezt a tesztet? Ha nem, töltsétek ki, arról szól, hogy hány rabszolga dolgozik miattad ingyen a világon. Ha tudsz angolul, most jól fog jönni, mert az oldal angol. Nos, kinek mennyi? Kor és nemmet is írjatok lágyszi. Link és több lennt!

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon jó grafika, első lépés be kell állítani hány gyereked van, van olyan ahol étkezésedet kell körgafikonon beállítani, máshol ruháidat, kozmetikumaidat. Sajnos sok ember hiába tölti ki ezt a slaveryfootprint.org-ot, továbbra sem mond le a rúzsról, ajakfényről, körömlakkról. Inkább elengedik a fülük mellet a teszt eredményét, vagy szimplán nem érdekli őket.


Léci töltsétek ki, kíváncsi vagyok az eredményre+nem+kor.


TMM



2012. nov. 29. 19:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A kérdésben: *kort, *nemet

bocs

TMM

2012. nov. 29. 19:03
 2/17 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként tudom, hogy nem csak az ilyen szájfény fa**ságok miatt dolgoznak, de nem akartam leírni mindent :)

Cseszegetéseket nem kérek, ha mégis adtok NEM ÉRDEKEL!!!


TMM

2012. nov. 29. 19:05
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
treehugger bölcsészek, unom már őket
2012. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

40

29N


Neked mennyi?


És majd beleőszültem,olyan lassan töltötte be a tesztoldalakat.:D

2012. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kajákat beállítgattad, hogy pl.: (most csak úgy írok valamit) 5ből 2 pont pisztráng? Vagy csak a körgrafikoonon? MErt én csak a körön állítottam be, hogy menniy gyümölcs, hal, hús stb...
2012. nov. 29. 19:50
 6/17 A kérdező kommentje:
*mennyi
2012. nov. 29. 19:51
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

A teszt szerint 58, amit a valóságban igazán csak kétlek, mert pl. vega vagyok, és ugye azt jelöltem, hogy eszek tojást igen gyakran, de ezt a saját csirkéim termelik, nekik hazai takarmányt veszek, amihez még a munkagépeket is fizetett gyárakban gyártják, stb... Ugyanígy, a zöldségek és gyümölcsök nagy része is saját kertből származik, és a ruháim közül is jó pár hazai gyártótól van. Szóval, ezért vicces ez így... =)


Amúgy, 21/lány

2012. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

22

15/l

2012. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló! Képzeld, a 2. kommentembe leírtam, hogy tudom, hogy nem csak a sminkek, hanem más is készülhet az ő munkájukból, csak nem akartam leírni mindet, mert kicsit hosszú lett volna. Az már nem az én dolgom, hogy nem olvastad el :/
2012. nov. 29. 20:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt valami veszettül szánalmas :)


A férjemnek 38 rabszolgája van, nekem meg 37...


Ami különösen érdekes, főleg, hogy nekem nincs autóm, motorom, 3 számítógépem, stb., vegetáriánus vagyok és semmi állati eredetűt nem használok (a kozmetikumoknál is odafigyelek)...


Egyébként veszettül értelmes, kb. azt sugallja, hogy ne moss fogat, hajat, ne egyél, ne legyen autód, ne nézz tévét, mert te szemét, ezt mind a rabszolgáktól kapod.

2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!