Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire figyelemigényes...

Miért ennyire figyelemigényes néhány ember?

Figyelt kérdés

Annyira irritáló hogy az iskolában minden csoportomban,mintha szétszórták volna az ilyen tanulókat,és velük tesztelnék az idegrendszerem.


Mintha élveznék a közönséget(az osztályt és annak figyelmét) és direkt artikulálnak,bekiabálnak dolgokat,vagy elkezdenek egy népszerű dalt énekelni,csak hogy valaki nevessen,vagy reakcióval etesse őket.Aztán van olyan is aki játssza a butuskát,és nevetve válaszol valami agyatlan baromságot,vagy csak úgy bemond egy totál irreleváns gondolatot.


Nyilván hogy minden ember igényel figyelmet,de nem hiszem el hogy ekkora éhségük lenne egyeseknek arra hogy valaki foglalkozzon velük. Én is szeretem ha figyelnek rám de akkor próbálok értelmeset mondani.


Persze ezt nem csak iskolában tapasztaltam.Azt nem értem hogy mi az amiben hiányt szenvednek ezek az emberek?

Otthon nem foglalkoznak velük? Esetleg sikerélmény nekik a figyelem megszerzése?


2012. dec. 1. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenhol van
2012. dec. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésed nagyon jó,ezen már én is sokat gondolkodtam hogy miért vannak ilyen-számomra rettenetesen irritáló-emberek?

Nekem az a meglátásom hogy gyerekkorban a szülői figyelem hiánya miatt ilyenek,akkor beszélnek folyamatosan,ordítanak a közértben,az utcán és ha megfigyeled a szüleik akkor sem figyelnek rájuk,akkor is csak hárítják őket...pedig ha odafigyelnének rá és szeretnék,akkor a gyerek sem lenne ilyen.


Felnőttebb korban szerintem pedig inkább intellektus kérdése szerintem.


A legzavaróbbak kamaszkorban,amikor hormonális vihardúl bennük.Akkor teljesen kritikátlan,értelmetlen és idegesítő a viselkedésük.

A lakótelepen élők tudnának mesélni erről,hiszen ez a sok unatkozó szerencsétlen tinifiú,lent bandázik a tereken,nyáron még éjszaka is és ordítanak a mutáló hangjukon agy nélkül.... főleg ha még megisznak egy fél üveg sört,na akkor pláne...


de ez utóbbinál is felmerül hogy HOL VANNAK EZEKNEK A SZÜLEI???

2012. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!