Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akinek csomó szabadideje van...

Akinek csomó szabadideje van egész nap, milyen értelmes dolgokat csinál, hogy elüsse az időt?

Figyelt kérdés

Tanfolyamra járok, de az nem vesz el sok időt. Dolgozni nem tudok, mert csak recepciós munkára vennének fel max, oda meg nem akarok, mert egész nap ott kéne lenni és nem tudnék tanulni, mivel a városomban nincs ilyen munka, utazni is kéne csomót, meg szüleim azt mondják, h most az az első, hogy felvegyenek jövőre az egyetemre, ahova akarok menni, szóval sokat kell rá készülnöm..

De annyira bezárkóztam itthon, mivel mindenki suliba jár és elfoglalt, senki nem ér rá. Szeretnék értelmes dolgokat csinálni, mert utálok tengődni, nem vagyok az a fajta. Csináljak napirendet? Készülök a felvételire, meg tanulok a francia felsőfokúra, de az kb 3-4 óra egy nap, a többi időt nem tudom mivel tölteni. Kezdek céltalanná válni itthon..


2012. dec. 14. 00:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy igazából nem is az, hogy nem akarok dolgozni, mert jó lenne önállósulni, de itt helyben nincs semmi normális, max Pesten, ami meg majdnem 2 órányira van innen és a nyarat is végigdolgoztam ingázással..:/ Meg most szerencsére nem szorulok rá, jól állunk anyagilag.
2012. dec. 14. 00:08
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Filmezz, sorozatokk, rendezd át a szobád, aludj, olvass, gépezz, játsz valami játékkal, süss, főzz.
2012. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ebből max a főzés, meg olvasás értelmes, a többi csak lustálkodás:S Hasznosat szeretnék csinálni, hogy tartalmasan teljen a napom és ne csak döglődve. Szerintem jelentkezem a helyi krízisközpontba, hogy segítsek ebben a hidegben pár emberen, vagy az ételosztásban.
2012. dec. 14. 00:17
 4/17 anonim ***** válasza:

Én itthonról dolgozom a hét nagyobbik részében, általában heti kétszer kell bemennem, a többit el tudom intézni itthonról akármikor.

Amiket szoktam csinálni:

- sütés

- főzés

- olvasás

- állatokkal foglalkozás

- unokaöcséim és unokahúgaim korrepetálása, készülés feladatokkal

- festés, rajzolás, mécsestartó készítés (eladásra, ajándékba, vagy csak mert szép)

- zenehallgatás

- film-/sorozatnézés

- heti menü, édességek megtervezése, gasztroblogok és receptek nézegetése, kipróbálása, bevásárlás

- gyakori olvasgatása, néha válaszolás :)


Amit meg nem szeretek, de kell: takarítás

2012. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Àllatmenhelyeken is szívesen fogadják a segítséget szerintem.
2012. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, kihagytam az egyik kedvenc elfoglaltságomat: írás (novellák, cikkek, regény is készülőben, a cikkekből meg haszon is van, néha a novellákból is, ha küldök pályázatra és esetleg nyerek valamit).


Na meg néha szoktam stratégiai játékokkal játszani, két kedvencem van, a Heroes III. és a Fantasy Wars.

2012. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én inkább embereken vagy családokon szeretnék segíteni, kivinni csomagot, ételt, tüzelőt v. akármit, hogy túléljék a hideget.
2012. dec. 14. 00:25
 8/17 anonim ***** válasza:

Reggel

-valami sport

Utana

-hazimunka

-vasarlas

-suli (nyelv)

-kavezas a baratokkal ebed a ferjemmel ebed a tesommal

-otthon fozes

Est

-vacsi

-jatszunk kartya table szokirakos

-teazunk tv

szundi

2012. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A helyi Karitásznál érdeklődj, vagy a plébániákon. Ott biztosan tudnak olyan tevékenységet ajánlani, ahol segíthetsz az embereken.
2012. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sportolj :)
2012. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!