Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az, ha a szalagav...

Mennyire gáz az, ha a szalagavatón nem a friss barátnőmmel táncolok hanem egy kedves ismerősömmel?

Figyelt kérdés
Tehát az van, hogy ez az ismerősöm megkérdezte hogy táncolnék-e vele, mondtam hogy igen miért is ne. Csak össze jöttem közbe egy évfolyamtársammal, ugyebár neki is szalagavató lesz és táncolni akar. Nagyon cink ha nem vele táncolok? Megharagudhat érte?
2009. aug. 23. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a baránőddel táncolj, mert ha ő is táncolni szeretne, akkor megbántod, ha más lánnyal táncolsz és nem vele, a megsértődés is smán elképzelhető.

Gondolom még nem kezdtétek el a tánctanulást, szóval semmi okod, hogy feltétlenül az ismerőssel táncolj...

22/L

2009. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mi van ha addig szakítatok???
2009. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elígérkeztél az ismerősnek mielőtt összejöttetek, akkor maradj meg az eredeti verziónál. Más lenne, ha már ismerted volna a barátnődet és úgy mondasz igent másnak. Ezen nem szabad megsértődnie, mond meg neki, hogy még mielőtt összejöttetek már valakinek megígérted a táncot és nem szeretnéd megbántani. Én biztos nem sértődnék meg, teljesen természetesnek tartanám.
2009. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy ez a legnagyobb gondod!

(Egyébként a szalagavató az nem ilyenkor van. Ha olyan biztos vagy benne, hogy akkor még együtt lesztek, akkor is táncolhatsz mással, de azért /ha még meglesz akkor is/ a barátnődet se hanyagold el!)

2009. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
egyáltalán nem gáz, sokkal rosszabb lenne ha cserben hagynád a barátod.
2009. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy jártam, de már az ő meg az én partneremmel sem akartam kicseszni, szal maradt ahogy volt, este volt idő bőven egymással táncolni
2009. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Táncolj 2 táncot, egyet vele, egyet a barátoddal.
2009. aug. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!