Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha van egy normális kérdésem...

Ha van egy normális kérdésem amire értelmes választ szeretnék rossz helyen járok?

Figyelt kérdés
Csak feltűnt hogy degenerált hülyeségekben meg elcsépelt dolgokon kb. mindig pörögnek a témák, de ha valami "kevésbé érdekes" dologról van szó nem nagyon érkezik válasz. Jól látom? Vagy lehet olyan hogy csak szerencsétlenül jártam és tényleg ritka érdeklődésű a téma amiben kérdeztem?
2012. dec. 23. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt általános kérdésekre lehet gyors választ kapni.

"Melyik hajszínnel vagyok szebb?"

"Terhes vagyok-e?"

"Tetszik, hogy szólítsam meg?"

Ilyenekre. Minél bonyolultabb a kérdés, annál kisebb valószínűséggel kapsz értelmes választ. Olyannal érdemes felkeresni egy szakmai fórumot.

2012. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos olyat nem nagyon találok, de köszönöm a tippet. Azért gondoltam erre az oldalra mert úgy tűnt itt azért elég sokféle ember megfordul sok kérdéssel ahhoz hogy akadjon 1-2 olyan is akit épp érint a téma amiben kérdeztem de majd azért még várok.
2012. dec. 23. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik az a kérdés?
2012. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!