Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg a volt...

Hogyan találhatnám meg a volt élettársam? Nincsen senkije, csak feltételes információim vannak.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2,5 évig éltem együtt a volt párommal. Nagyon zűrös életet élt, kemény drogfüggő volt , végül szétmentünk, mert elvitte a rendőrség. Hónapokig nem hallottam felőle semmit, nem telefonált. Mikor kikerült onnan felkeresett, de ennek is már jó pár hónapja. Azóta úgy hallottam, pszichiátrián kezelik, nem engedik ki.

Mielőtt azt gondolnátok, hogy a kapcsolatot szeretném folytatni vele, elmondom, hogy isten őrizz ettől, csupán szeretném megtalálni, lerendezni néhány dolgot vele.

Nincsen senkije, se egy barátja, se egy testvére. Egyedül van, mint a kisujjam.

Hogyan lehetne kideríteni merre van? Mivel tulajdonképpen én sem számítok hozzátartozónak, gondolom infót sem adhatnak sehol. Viszont akkor marad ennyiben? Esély sincs, hogy valaki felkeresse?

Ha valaki tudja, hogy megy ez, légyszíves írja le nekem.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. dec. 26. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy megy ez. de én valami drogosokkal foglalkozó szervezettől kérnék segítséget.
2012. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Viszont szerinted csak úgy hívjam fel az összes ambulanciát vagy hogy? Egyáltalán egy névbemondással tudnak mit kezdeni?

Bocsi ha értetlen vagyok, de nagyon szeretném megtalálni, beszélni vele, de nem tudom merre induljak el...tényleg nincsen senkije :(

2012. dec. 26. 01:34
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, nem olyanra gondoltam, ahol csak egészségügyi ellátás van, hanem ahol igyekeznek őket valahogy leszoktatni meg visszavezetni. szóval ahol szociálisabb jellegű ügyekkel foglalkoznak. de nem tudom melyik ilyen. de ha bármit felhívsz ezzel kapcsolatban ott lehet át tudnak irányítani valahova máshova.


és nem is arra gondolok, hogy megmondják a neve alapján, hogy hol lehet, hanem hogy ők lehet tudják, hogy hogyan tudnál elindulni a keresésében. Hogy ha tényleg egy pszichiátrián van, akkor mit érdemes csinálnod, így nem hozzátartozóként. Érdemes e végig hívogatnod pl a pszichiátriákat.


egyébként azt lehet, hogy csinálhatod, hogy felhívsz pszichiátriákat és ha azt nem is mondhatják meg, hogy ott van-e, arra megkérheted őket, hogy ha ott van mondják meg neki hogy kerested és ő kereshet téged. vagy akár egy ilyen jellegű levelet körbe küldhetsz elérhetőséggel.

2012. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!