Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, tennétek,...

Ti mit gondolnátok, tennétek, ha a kisgyereketek hisztizne karácsonykor, hogy nem tetszik neki az ajándéka?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NEm gondolkoznek, hanem kicserelnem a jatekot pl., ha ez nem lehetseges, akkor viszont kideritenem, hogy mi az, aminek orulne, mit szeretne stb.
2012. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amit kapott 5000-6000 Ft között van, amit kinézett az 60.000 Ft fölött.
2012. dec. 27. 10:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Most nézem 100 000 Ft a neten, ami miatt toporzékolt.
2012. dec. 27. 10:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

> Most nézem 100 000 Ft a neten, ami miatt toporzékolt.

Hadd kérdezzem már meg: mi az?

2012. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nehéz a szülők sorsa ... nem tudsz mit csinálni, hadd hisztizzen (tudom, én is nehezen viselném, ha a gyerekemnek nem tetszene amit kap) ... ha most a hisztire megveszed neki a drágát, akkor ő tudni fogja, hogy bármit elér nálad az életben hisztivel, te viszont tönkre teszed a gyereket azzal, ha így neveled
2012. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem egy kicsi ovodaskoru gyermekrol van szo, viszont neked kell megnevelned arra, hogy az ajandek meglepetes, tehat valoban ezt most kilehet cserelni, nem vagy koteles tudomast venni a draga jatekrol, mivel ezt ellehet utasitanod is, talald meg a modjat, nincs erre penzed pl., a fontos, hogy ne igerj neki, fogadja el, hogy szamodra ez megfizethetetlen.
2012. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hadd kérdezzem már meg: mi az?


Előző évben kezdte az iskolát és az egyik osztálytársának full kategóriás játékkonzola van, ők ketten meg barátok. Nagyon megtetszett neki, és kitalálta, hogy neki Nintendo Wii kell majd ilyen:

[link]

Ez azt hiszem meg sem jelent. Látta a TESCO újságban az Assasin's Creed játékkonzolt játékkal (remélem jól mondom nem értek hozzá) és arra is bökdösött de az nyolcvan ezer forintba került volna.

Azt mondta, hogy azok kellenek neki nem egy másik vagy rosszabb kategóriás játékkonzol. De szerintem sokba kerül az ilyesmi.

2012. dec. 27. 10:32
 8/12 A kérdező kommentje:
A dolog úgy áll, hogy régebben ha kért valamit és tudtam megvettem neki, de nem drága dolgokat és nem mindig. Nem volt vele semmi baj mert nem hisztizett, de amióta a gazdag barátjánál látja hogy milyen dolgokat kap meg ő, és milyen jók, azóta nem értékel semmit és csak nyafog ha kap valamit és az nem olyan mint a barátjáé. De eltiltani mégsem lehet eltiltani tőle, mert jobban vagdalkozna, de nem is akarja megérteni, hogy míg más nagyon is meg tudja venni és nem kerül neki semmibe, addig a szegényebb családok nem tudják a drágaságokat kirázni az ingujjukból.
2012. dec. 27. 10:38
 9/12 anonim ***** válasza:
hosszú menet lesz, de meg kell vele értetned az élet igazságtalanságait
2012. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen. :(
2012. dec. 27. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!