Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, hogy fogadnátok, ha...

Lányok, hogy fogadnátok, ha megtudnátok, hogy a pasitok fiúzik is titokban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, komolyabb kapcsolatról van szó, és semmit se sejtettetek, de aztán egy véletlen miatt kibukott a dolog, hogy a komoly szeretőtöknek vannak titkos fiús dolgai is?


Váló ok lenne? Vagy mit reagálnátok?



#fiúzás #fiú szerető
2013. jan. 4. 20:17
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele. De szerintem nem tudnám elviselni hogy a fiúm a pasikat is szereti, úgyhogy szakítanék vele, bármennyire is fáj...
2013. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

hát én tudok egy ilyen esetről, de ott amolyan kiemelten "jósrácról" volt szó, aztán amikor a lány rákérdezett, akkor közölte vele a srác, hogy na vagy elhallgat vagy kibaa..a a kocsiból, és azóta nem téma, a srác meg fiúzik tovább, a lány meg oda van érte persze, és inkább nem hozza fel a témát, nehogy elveszítse ...

hát sok megközelítés van, de akkor lehet h jobb tényleg ha nem tud róla a lány, és így értem, hogy elég sok srác miért kezeli ezt borzasztó nagy tabuként. De olyan hatalmasként, hogy ölni tudna, ha csak kiejti valaki, na meg "mocskosbu..izik" hangosan, miközben este meg megy titokban a sráchoz ... Hát egyszerre vicces is meg durva is, úgyhogy nem tudok mit szólni ehhez igazán.

2013. jan. 4. 20:26
 3/58 anonim ***** válasza:

Ettől kezdve már csak az Ő dolga lenne.

Szakítanék.

2013. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem maradnék vele, mert egy türhő paraszt, arról nem is beszélve, hogy a biszexek között több a nemibeteg. Még a halvány esélyét sem akarom megadni a fertőzésnek.
2013. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
47%

Én bírnám. Ha gondolod keress meg

17/L

2013. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

5-ös: hihi, jaja vannak ilyen lányok :)

egyébként az ilyen fiúk meg nem bisexek! szó nincs róla! most nem akarom annyira részletezni, de szal általában abból áll h tartanak maguknak egy nyunyókát vagy jobb esetben egy szeretőt és hát nem is ritkán csak elugranak les..atni magukat (eddig 3 srác mondta el ezt ...)

2013. jan. 4. 20:55
 7/58 anonim ***** válasza:

"egyébként az ilyen fiúk meg NEM BISZEXEK! szó nincs róla! most nem akarom annyira részletezni, de szal általában abból áll h tartanak maguknak egy nyunyókát vagy jobb esetben egy szeretőt és hát nem is ritkán CSAK ELUGRANAK LESZ**ATNI MAGUKAT "


mivan?:DD

2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

most mi a kérdés? :)


tehát teljesen heterók, csak nem ritka hogy tartanak maguknak egy srácot, akivel olykor les.opatják megukat (főleg sportolóknál nagyon gyakori). na de csak ettől nem melegednek be :)

2013. jan. 4. 22:30
 9/58 anonim ***** válasza:

Ha melletted van egy f*szija, akkor biszex. Ez baromi egyszerű tény.


Amúgy miért tűröd? Szerintem ez megalázóbb, mintha nővel csalna meg.

2013. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:

"tartanak maguknak egy srácot, akivel olykor les.opatják megukat"


te elolvasod, mit írsz??


persze, hát ez teljesen normális, nem??

2013. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!