Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol senki a...

Miért nem válaszol senki a friss meg nem válaszolt kérdésekre? Főleg ha még nem is hülyeség?

Figyelt kérdés
Bár a hülye kérdésekre,értelmetlen,szexuális,felháborító,analfabéta stb.üzenetekre egyből válaszolnak,ha valaki tényleg fontos kérdést kiír,semmi,semmi válasz.
2013. jan. 10. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert azokra a kérdésekre, amikre nincs konkrét válasz, sokkal könnyebb válaszolni, meg persze azokra is, amik hülyeségek.
2013. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdésedből azt veszem ki, hogy feltettél valami kérdést, és egyetlen választ nem kaptál rá.

Megismételnéd, konkrétan melyik kérdésre vártad a választ?

2013. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Olyan konkrét kérdésre, amire valaki konkrét választ vár (tehát nem ilyen mit gondolsz róla, mi a véleményed, szerinted...), és nem tudok segíteni, nem válaszolok. Gondolom más is így van vele.
2013. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz lehet,hogy nem jól fogalmaztam a kérdésem,akkor segítenétek,hogyha elakarok adni valamit(nem itt az oldalon),és nem tudom mennyit ér,mennyiért adjam el,hogy fogalmazzam meg a kérdést,hogy kapjak rá választ,vagy esetleg 1 másik oldal,ami ezzel foglalkozik...
2013. jan. 10. 09:51
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Igen, szerintem kapnál segítséget. Én árak ügyében nem vagyok otthon, de fogalmazásban pl. szívesen segítek.
2013. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha bármit el akarsz adni, akkor elsősorban az fogja az árát meghatározni, hogy mennyire sok abból a dologból az eladó, és mennyien keresik, vagyis milyen a vevő-oldal.

Másrészt az is befolyásolja pl. egy lakóingatlan eladási árát, hogy az az ingatlan hol fekszik. Előszöris, hogy az ország melyik részén, melyik városban vagy településen, ill. azon belül központi helyen, vagy város széle.


Általában nagyobb értékű dolgok eladása előtt azt szoktam tanácsolni, hogy felmérni a jelenlegi helyzetet az a legjobb, ha előtte "eljátszod", hogy te is venni akarsz.

Megnézel 1-2 hirdetést, megnézed, hogy amit hirdetnek az milyen állapotú, mekkora, hol van, stb. és mennyiért akarják eladni. Felméred, hogy az ár szerinted megéri-e, vagy esetleg mint vevő drágának találod.

Ezek alapján már jobban el tudod dönteni, hogy amit el akarsz adni, azért kb. mennyit kérhetsz.

2013. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!