Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tapasztaltál olyan embereket,...

Tapasztaltál olyan embereket, akik képesek telepatikusan azonosulni más emberek gondolataival, úgy érzed, hiába mutatsz nekik bármit, a dolgok mélyére látnak?

Figyelt kérdés
És mitől válnak ilyenné?
2013. jan. 18. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan így definiálnám, ahogy leírtad. Sokkal inkább igaz barátoknak nevezném őket, akik mindig tudják, mikor kell felhívniuk, megérzik, mikor vagyok bajban, és mikor kell kirángatni belőle anélkül, hogy mondanám. Szerintem mindenkinek van egyfajta belső érzéke, amivel képes ráhangolódni egyes emberekre, csak sokan félnek használni ezt, vagy egyáltalán beismerni, hogy létezik.
2013. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem épp igaz barátokról van szó, sőt olyanokról akik nem is ismernek, vagy épp csak alig. nem állok közeli kapcsolatba valakivel, de úgy "kitűnik a sorból" a szememben:) sőt olyan emberek, akiket interneten ismertem meg, vagy csak ott tartom a kapcsolatot vele, gyakran ilyen élményeim vannak vele. :-??
2013. jan. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!