Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztályfőnökünk a Hit-gyüle...

Az osztályfőnökünk a Hit-gyülekezet tagja! Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ő az osztályfőnökünk felsőbe. Minden órán prédikál és "aranyoskodik". Történelem tanár. xD
2013. febr. 12. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

te jó ég!

menj át másik suliba mert még megtérít és megkattansz te is:) de azért az igazgatót se értem, hogy engedhet ilyet ..

2013. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem mi az hogy aranyoskodik.

De sos értesítsétek az igazgatót, mert az az ő baja, hogy mit csinál délutánonként, de az iskolában kiskorúakat nem téríthet!

2013. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek panaszt az igazgatónál, esetleg a szüleitek tegyék meg.Ők a tanárt is rendre utasíthatják. Ha nem használ, akkor az Önkormányzatnál. Iskolában tilos téríteni.
2013. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem te vagy a kiválasztott!!!!!
2013. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek az térítés, ha sokat beszél Istenről, meg, hogy mi a helyes és mi nem? Múltkor azt kezdte el mesélni, hogy milyenek a pokol bugyrai. De ez izgalmas téma...


Aranyoskodás meg arra vonatkozik, hogy ha rossz fát tett a tűzre valaki, vagy nem készült, nem írt házit stb - akkor ő szinte soha nem írja be az egyest, vagy az intőt, csak el van intézve egy ejnye-bejnyével. És sokszor hozzánk ér, simogat. Nem pedofil módon!! Csak ráteszi a kezét a fejünkre ilyenek... Mint Jézus a képeken...

2013. febr. 12. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Amíg a munkáját rendesen ellátja, és ti megkapjátok a megfelelő oktatást addig magánügy hogy a tanár hit gyülekezetes vagy sem. Attól még senkinek nem lesz baja, ha egy kicsit megismeri a bibliát az ő szemszögéből nézve.
2013. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

akkor viszont lehet h ő jézus ? hmmm, izgi


nekünk is elég szentfazék volt az osztfő, tiszta .arul éreztük magunkat, mert kb hetente meg kellett hallgatnunk az előadását arról, h a sex az a szaporodásra való, és hogy micsoda egy erkölcstelen mocskos dolog ha örömszerzés céljából csinálják, és hogy gondoljunk bele, hogy ez csak az emberre jellemző, de az állatok nem ilyen perverzek.

na kb ez ment 4 éven keresztül, de persze senkit se riasztott el annyira sztem, inkább jót röhögtünk. de akiről meg tudta h finoman fogalmazva lazább erkölcsű, azt folyamatosan szivatta. azért agyrém h milyen emberek tanítanak itt-ott.

tényleg szóljatok az igazgatónak!

2013. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg kéne érteni, hogy az iskolában nincs helye sem a politikának, sem a vallásnak. Én azt mondanám szülőként az osztályfőnöknek pl. fogadóórán, hogy nem vagyunk kíváncsiak az ő vallási nézeteire, nem azért járatjuk a gyereket az iskolába, ezért tartsa meg magának a véleményét.


Aki egyházi iskolába megy, ott más a helyzet, de egy állami iskolában ez nem tolerálható.

2013. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!