Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismer valaki ilyen helyeket...

Ismer valaki ilyen helyeket fiatalok számára?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és szívesen ismerkednék új emberekkel, amolyan foglalkozás keretében. Például ifjúság csoport, ami ilyen beszélgetős 14-20 éves korosztályig, tehát nem rajz meg torna. A közelben van egy ilyen ificsoport, de sajnos nem tetszik a társaság. Budapest közelében érdekelne, akár konkrét neveket is mondhattok, bármi ilyesmi érdekel, vallási csoport, ifjúsági csoport, bármi. :)
2013. febr. 14. 19:14
 1/2 anonim válasza:

bocsi az off-ért:

én régebben jártam egy ifjúságiba, de sajnos már megszűnt..

Ha találsz valamit, feltétlen szólj!:) 15(nemsokára16)/L

2013. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenképpen! Jó lenne egy társaságot találni, sok barátom van, de velük csak külön-külön tudok lenni, mert annyira mások, hogy nem tudok egyszerre velük programokat csinálni.
2013. febr. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!