Szemét vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Panaszt tettem a postásunk ellen, aki rendszeresen más levelét dobja be hozzánk (még csak nem is a szomszédét...), ráadásul sokszor úgy,hogy ajánlottan, tehát azt elvileg valakinek alá kellett volna írnia. Többször volt már azzal is gond továbbá, hogy egy cetlit találtam a postaládánkban, miszerint nem talált minket itthon, a csomagért, levélért nekünk kell elmennünk a postára. A vicc az, hogy mindig van otthon valaki, kisbaba van ugyanis a házban, legalább 1 ember 0-24-ig van a házban, de általában több is. A csengő működik. Mind1, a lényeg, hogy szóltam a postán, persze nem ilyen asztalfelborítósan, hanem kedvesen mondtam, hogy hát ez és ez van. Erre ma megjelent a postás kimagyarázni a dolgot. Most nem értem ezt. A buszsofőr sem hoz engem csak félig haza vagy az orvos sem gyógyít meg csak félig. Akkor a postástól is elvárható, hogy rendes munkát végezzen, nem?

2013. febr. 18. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki emberből van és tévedhet, de az elmondásod alapján ez már túlzás; teljesen jogosan jártál el, és úgy tűnik a postán ki is osztották a fószert. Reméljük, legközelebb jobban odafigyel.
2013. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Az ajánlott küldeményt nem kell feltétlenül aláírni, az postaládába is kézbesíthető (a lényege az, hogy a feladó igazolni tudja a feladás tényét), de a többiekben teljesen igazad van.
2013. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak hanyag postások, igazad van. Nehogy már lelkifurdalásod legyen!

Nálunk a rekord az volt, hogy be se dobott semmit és az ebayes cucc (egy BMW motoralkatrész, ami SOKKAL drágább "rendesen" megvéve) ment vissza talán Angliába. Dupla posta, másodjára elkapták a vámosok is, ezzel együtt olcsóbban jöttünk volna ki - ha az eltelt sok-sok hét alatt végleg meg nem adja magát az alkatrész, úgyhogy venni kellett gyorsan drágán egy másikat... Nem 1-2 tízezerről volt szó... Még jó, hogy pár év múlva kelleni fog az újabb, nem buktunk akkorát.

Mindezt egy hanyag postás miatt. Hány ilyen eset lehet még?

2013. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem vagy szemét emiatt, a postásnak az a feladata, hogy rendesen kihozza és átadja a levelet.


nálunk is vannak hanyag postások. hozzánk nem is csöngetnek néha be, csak úgy berakják a papirt a postaládába, és aztán mehetünk érte a postára.

amikor meglátják, hogy a negyedik emleleten lakunk és nincs lift, lusták felhozni.


de vannak jó postások is, bár ez ritka.

2013. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahj, de most olyan lelkiismeret furdalásom van... nem bírtam eddig sem ezt a nőt, de pl anyummal ő jóban volt, mindig meg is kérdezte, hogy hogy van anyu. Azaz hogy én magam életemben egyszer találkoztam vele, akkor nem akart nekem átadni egy csomagot, mert csak 14 év feletti veheti át (21 múltam...). De nem tudtam, hogy most konkrétan ő volt e az a postás, mert van rajta kívül még1, szóval nem személyes bosszú volt vagy ilyesmi. Meg tulajdonképpen én először vele akartam beszélni, csak ő nem volt benn. Na mind1 most már... csak még én érzem rosszul magam, pedig tudom, hogy igazam van.
2013. febr. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!