Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért figyelhető meg az...

Miért figyelhető meg az hazánkban is, ha egy férfi valamilyen oknál fogva közismertté válik, a nők egyből elkezdenek tapadni rá, helyesnek tartják kapásból még ha annyira nem is az és gyakorta hibátlannak gondolják?

Figyelt kérdés
Kort, nemet kérnék.
2013. márc. 18. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert a siker az vonzó
2013. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
ez nem csak kis hazánkban vagy így
2013. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csefy, nulla a válaszod értéke. Értelemszerűen itt élünk...ezért írtam így.
2013. márc. 18. 20:27
 4/8 ASOT ***** válasza:
100%

Mert a siker sukár! :)

Amúgy nézd meg ez olyan dolog amikor az ember gazdag lesz híres lesz telis tele lesz barátokkal a sztárok is barátkozni kezdenek vele addig észre sem vették, aztán ha elfogy a pénz lekerül a színpadról teljesen elfelejtik...

2013. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért figyelhető meg az hazánkban is, ha egy nő valamilyen oknál fogva közismertté válik, a férfiak egyből elkezdenek tapadni rá, megdugnák kapásból még ha annyira nem is az és gyakorta hibátlannak gondolják?
2013. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A párválasztás már csak így alakult ki, hogy az embernek azok a "példányok" kellenek, akik sikeresek és akikért a többiek is versengenek.


És az hogy kit tartunk helyesnek és ki az ideál, az meg változik, pont attól, hogy a többség kit akar "megkaparintani".

2013. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen én is a sikerre gondolok elsősorban, de ezen kívül még az is közrejátszhat, hogy így valamennyire "megismerik" azt a személy, és ezért szimpatikussá válik számukra. Azon már lehet vitatkozni, hogy kinek mit jelent a "megismerni valakit" kifejezés.. :) Én nem gondolom, hogy tv-n, újságokon, stb. keresztül meg lehet ismerni akárkit, de vannak az őrült rajongók...nem is értem. Pl azt sem értem, amikor valaki halálosan beleszeret egy híres személybe, és azt állítja, hogy ő megismerte, és megszerette. Szerintem nem lehet úgy megszeretni valakit ha még soha egy szót sem váltottunk vele, de az ilyen őrült rajongóknak ezt nem lehet megmagyarázni. :)

De amúgy szerintem ez nem csak Magyarországon van, hanem mindenhol máshol. Mondok egy példát: Justin Bieber ugye sok lány kedvence, szerelme. De ha nem lenne énekes akkor vajon mit gondolnának róla? Azt hogy egy kis nyápic kisfiú :D Szóval én sem értettem soha az ilyet, szerintem nem is fogom. :)

20/L

2013. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Pl. nekem Dzsudzsák egy nagyra nőtt kisfiú, ByeAlex meg egy lepukkant dzsangás libsi.


Egyik sem kifejezetten férfias.

2013. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!