Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok megsértődve?...

Jogosan vagyok megsértődve? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek most hétfőn volt a szülinapja. 5 hónapja(!!) ezt szervezzük hogy hol leszünk,kivel stb. vasárnap este fél 11kor ír egy üzit hogy össze veszett az anyjával és nem lehet buli. én nem hittem el mivel az anyja egy nagyon laza nő. egy másik barátnőmmel elmentem a boltba cigit venni és azt látom és hallom hogy a legjobb barátnőm az exével és egy-két másik fiúval ott röhögcsél és mikor meglát engem hangosan "ÁÁÁ"-zott. Én szó nélkül bementem de halottam hogy a bolt előtt ott nyáladzott az egyik fiúval hogy " ilyen jó bulim még nem volt főleg ilyen társasággal nem". Nagyon rosszul esett... Mért nem tudta megmondani hogy Figyelj én inkább xy-nnal szeretném tölteni a szülinapomat nemgond? de nem.. ő össze-vissza kamuzott. aztán szóvá tettem még aznap és elkezdett b.zd meg-olni hogy nem is kamuzott csak pont össze futott a fiúkkal stb. aztán kedden reggel láttam a képeket meg a kiírásokat facebookon hogy jó volt nálam a buli,még több ilyen szülinapot. nem féltékeny vagyok hanem egyszerűen rosszul esik.... és kicsit megis vagyok sértődve mert nem értem mért kellet hazudnia én megértettem volna ha azt mondja hogy ő inkább mással töltené a szülinapját. 19/L
2013. ápr. 3. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a haragod.

1. ha már annyi időt szenteltél az ő bulijának tervezgetésével, akkor szólhatott volna.

2. ha igazi jó barátnő lenne, nem hazudozna neked, szólt volna hogy ez van, és kész.

2013. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnő, hanem egy bunkó, hazug. Ne törődj vele.
2013. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy keresném ezentúl a társaságát.

Ilyen barátnő mellett nem kell ellenség. Jogos a haragod.

2013. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én sem keresném ezek után a társaságát...:) Én a helyedben hagynám és majd előbb vagy utóbb rá fog arra döbbenn, hogy kit vesztett...18/L
2013. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Ne mond, hogy ha őszintén közli veled, hogy bocs mégsem veled akarok bulizni, az annyira jól esett volna neked, mert nem hiszem...

2. Milyen legjobb barátnőről beszélsz? Neked nincs ilyen! Tévedsz, ha azt hiszed Ő az lenne.

2013. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ez tök jogos, kicsit se reagálod túl. egyrészt parasztság volt hazudozni a buli elmaradásáról, másrészt ha annyira jó barátnők vagytok, akkkor nincs az a társaság, aki mellé ne hívna meg téged is. ez a csaj nem a barátnőd :-(
2013. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti leüvöltöttem volna a haját is a fejéről, szedd össze magad, mondd el neki amiket ide is írtál, csak határozottan. Ő itt most a szar alak, már bocsi, ha csúnyán fogalmazok.:D De én tuti beolvastam volna neki, amúgy is mi az hogy neked b.azdmegel? Hülye ribi..:S
2013. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem a barátnőd.Felejtsd el.
2013. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!