Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik ezek az életpálya-modellek...

Mik ezek az életpálya-modellek? Tényleg annyira fogyatékosnak tartják pl a tanárokat, hogy nekik külön modelleket kell gyártani, mert maguktól nem tudják, mit szeretnének?

Figyelt kérdés

Engem nagyon kiakaszt komolyan, de persze sztem másra se szolgál, mint egyfajta behódolás ez is, aztán aki magáévá teszi, az jó pártkatona lesz, aki nem, az mehet ...


Könyörgöm, felnőtt, (sokszor nem is egy) egyetemet végzett embereknek tényleg szükségük van valami modellre, ahogy élniük és dolgozniuk kell, mert ők annyira bugyuták, hogy maguktól nem tudják?? Na neeeee!


Nekem volt egy olyan tapasztalatom, amikor is ott hagytam az egész tanári bandát, hogy a drága biológia szakos, iszonyatosan begyöpösödött, konzervatív, masszív alkesz igazgatónő már többedjére hívott be "elbeszélgetésre" (azaz ultimátum-adásra), hogy elmagyarázza, hogyan is kell az én tárgyamat tanítani, és fene tudja, én eléggé zokon vettem úgy a negyedik egyetemi diploma és nem kevés gyakorlat után. Főleg hogy tök más területről volt szó.


Tipikusan az a borzalmas helyzet, amikor egy pozícióból eredő hierarchiának kénytelen behódolni az is, aki összehasonlíthatatlanul magasabb végzettségekkel rendelkezik, na de ebben az országban ez sosem kérdés. Az már inkább kérdés volt nálunk is, hogy a polgármester rokona volt az illető, és az egész tanári kar rettegett tőle, és csak aranyosan mosolyogni lehetett az ostobaságaihoz, mert különben kirúgott. Szánalmas!


Isteni ....


Szóval ezt akarjuk most intézményesíteni is?



2013. jún. 14. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!