Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik cigány Nobel-díjas?

Létezik cigány Nobel-díjas?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 23:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
31%

Nobel béke díjas: Teréz Anya. Ő is cigány volt.


Híres cigányok! Elvis Presley , a zene királya , "A király", ősei cigányok voltak. Ez az igazság. Sir Michael Caine. Színész, vagy a másik szintén színész Bob Hoszkins. Zenészek között még meg kell említenem a többszörös Grammy díjas Carlos Santana 10 szeres Grammy díjas. Cinka Panna, Dankó Pista. De a sportban is jeleskednek a cigányok: Van akinek a halála után is tagadnia kell cigányságát. De itt van a ládarúgók közül két nagy név: Eric Cantona vagy Zlatan Ibahimovic.


Az Arany csapatban is voltak cigány származásúak csak , hogy tudjátok. Politikusok: Ez kényes. USA egykori elnöke igen, igen kiírom Bill Clinton. Mindenki tudja mégsem beszélnek róla a kényelmetlen. Elvis Presleyt a királyt említve ne feledkezzünk meg a másik királyról. A mozgó kép, a humor az akrobatika a művészet a geg, Hitler és a diktatúrák kigúnyolójáról, a cigányról akinek a neve: Chalie Chaplin.

2013. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

"Nobel béke díjas: Teréz Anya. Ő is cigány volt."


Teréz anya aromán származású volt, ami nem cigány.

2013. jún. 21. 23:28
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
az a baj, a többi sem pontos.
2013. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Michael Caine, mint cigány? Mióta és mitől? Nem kellene ahhoz némi külső jegy? Olyan fehér a fickó, mint a fal és semmi cigány vonást nem tudok rajta felfedezni.
2013. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Azért lettem volna kíváncsi erre, hogy a nagy arcukon kívül letettek-e valamit az asztalra, amitől jobban él ma az emberiség. Voltak, vannak-e cigány származású matematikusok, fizikusok, vegyészek, biológusok, tudósok, feltalálók, akikre mindennapjaink során felnézhetünk. Nos?
2013. jún. 22. 11:23
 6/41 anonim ***** válasza:
14%

[link]

És ezek csak a magyarok,de nem keresgetek helyetted.

Mind rakott valamit az asztalra.Te a butaságodon kívül mit raktál oda???

2013. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

"Te a butaságodon kívül mit raktál oda???"


Igen. Két diplomát, három idegen nyelv felső fokú ismeretét, és évtizedes fejlesztőmérnöki pályafutást külföldön ;)


De cigány mérnökkel még nem találkoztam. Biztosan én vagyok a buta.

2013. jún. 22. 12:27
 8/41 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó még egyszer: hány cigánynak van Nobel-díja?
2013. jún. 22. 12:28
 9/41 anonim ***** válasza:
67%
Te nem vagy cigány,hány Nobel-díjad van?
2013. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

"Te nem vagy cigány,hány Nobel-díjad van?"


Én csak egyetlen mérnök vagyok, és nem vagyok negyven. Esélyem még van a Nobel-díjra, dolgozok is rajta. A sok millió cigánynak lett volna száz éve. Nos, mennyit sikerült összehozniuk az elmúlt száz év alatt?

2013. jún. 22. 12:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!