Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány olyan külföldi lehet...

Hány olyan külföldi lehet akinek a kedvenc országa Magyarország?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 09:34
 1/7 Antimod ***** válasza:
Biztosan sok van. Ismerek olyan németet, aki 30 éve szinte minden nyáron nyaralt Magyarországon, pedig nincs itt semmi tulajdona.
2013. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokkal több, mint gondolnád. Csak nekik az ilyen típusú kérdések nem jutnak eszükbe, mert náluk nem csinálnak központi problémát belőle, mint nálunk.
2013. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De most komolyan milyen kérdést vársz erre??

Tudod az ilyen hülyeségekkel nem tartják számon.

2013. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak egy kérdés emberek ha fikázni akarod a kérdezőt nem kell ide jönni
2013. júl. 25. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak tudod kérdezõ egy ilyen hülye kérdést,hogy írhatsz ki?

És mi a kérdésre honnan a p*csából tudnánk válaszolni?

2013. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha most egy számot vársz válaszul, akkor remélem tudod, hogy senki nem tudja a választ. Annyi biztos, hogy sok.

Amúgy én ismerek egy USA-beli személyt, akinek nagy kedvence Magyarország. (Nem miattam, korábban is kedvence volt.)

2013. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

HA NEM TETSZIK VALAMI MENJ INNEN EZ NEM KÖTEKEDŐS OLDAL .. MENNNYI OLYAN KÉRDÉS VAN AMIRE ODA ÍRHATNÁ BÁRKI HOGY HÜLYESÉG..


NEM ITT KELL SÍRNI HA NEM TETSZIK VALAMI.. ENGEM MOST EZ ÉRDEKELT ÉS FELTETTEM A KÉRDÉST MINT LÁTOD LETTEK JÓ VÁLASZOK .. ISMERŐSEIK ÁLTAL .. STB.


MENJ FUSS 2 KÖRT NE FIKÁZZ KÖSSZ.

2013. júl. 25. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!