Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Allan Pease - Könveket honnan...

Allan Pease - Könveket honnan tudnám letölteni ingyen? Vagy hasonló tipusú könyvek információk érdekelnének, például Agykontrol, Kérdezbi tudni kell.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 01:47
 1/2 anonim válasza:

Szia!


vannak oldalak, ahol témakör, vagy szerző, vagy cím alapján is tudsz keresni: [link] vagy keresőbe írd be hogy elektronikus könyvtárak, ezek között is tudsz keresgélni.


Anno én is szerettem volna Allan Pease könyveket letölteni, de csak egyet találtam (mondjuk ez is kellett). Szóval nekem a gépen meg van a Testbeszéd, de ahogy elnézem, neked nem az kell..... Ha mégis....

A többit csak könyvtárból tudtam kölcsönözni.


Ha esetleg találsz Te is feltöltött könyveket, "szólnál" nekem????? :)


Szia.

2009. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello

Köszi a segítségedet.

Sekerült megtalálnom, egy két könyvét de az agykontrol-ról csak hanganyagot találtam. Ha tudsz adni egy elérhetőséget e-mail cím, vagy msn-cím szívesen elküldöm.


Ha valaki tud segíteni hasonló anyagok beszerzésében előre is megköszönném.

2009. okt. 25. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!