Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok szép idézeteket írni...

Tudnátok szép idézeteket írni nekem? (témák lent)

Figyelt kérdés
sors, szerelem, szeretet, szabadság, család, barátok, zene, tánc, álmok, nyugalom, béke, élet, kábulat, önkifejezés, remény, hit

2013. aug. 3. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"Néha szomorú az ember... de néha... NEM".


Mi a fenének kellenek ezek? Már elnézést a tolakodó kérdésért. Ugye nem itt várod a kreatív idézeteket, amiket majd fa$zbúkon biggyesztesz ki?

2013. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Google kereső - idézetek
2013. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:DDD olyan aranyos itt mindenki !:D 1. nem, rohadtul nem! A falamra kellene néhány. 2. igen, én is ismerem a google-t ;) csak gondoltam néhány Aranyos ember hátha akad itt, hogy megossza velem a kedvenc idézeteit... mert tudod google-n elég sok béna van:( és én már az összes nekem tetszőt és kedvencemet kiírtam. szóval köszi nektek :) !
2013. aug. 3. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább olvass... több az ihlet.
2013. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!