Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mostmár ténleg elegem van...

Mostmár ténleg elegem van ebből? Lesz változás

Figyelt kérdés

Szóval nem rég találtam ezt a Linket , 20 éves vagyok szóval én mindig is vágytam ilyen edzésre hogy megvédhessem magam vagy a barátnőm "A kötekedös Népségtől" Bár nincs a közelben szóval nem lett belőle semmi. És erre mit láttok.

Az egész országban bokszolni tanítaná a cigányokat a Fidesz


További részletek: [link]

Hát komolyan , ezzek boxolás nélkül is gyilkológépek, most ha ilyenre fognak járni 30E Terminátort szabadít el az órszág , Ez komolyan mi ? Igyis Terrorba tartanak. Mindegyik csak csordában kemény. Anyira, de anyira elegem van mostmár ennek legyen vége! Tegnap este biciklizzek és akkor is beszól az egyik cigány aki májusban akkart megkéselni, az srác is kondi terembe jár de hagy fejlödjön még box térren is! Hogy lehetne itt változás évesen átt szenvedtem tőllűk a suliba , miattúk alakult a szorongásom is! Azért vagyok ilyen Dűhkitöréses.



2013. aug. 10. 11:10
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 10. 11:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szomorú, ha komolyan gondolják.
2013. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MRC31 ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, nem kellene pátyolgatni őket!
2013. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

idézem : " harcra tanítani EZEKET???A Magyarokat mért nem támogatják a tanulásban és a kűzdősportokban?a saját hazánkban diszkriminálnak minket!:( "

Igaz van...

2013. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, anyám. Nemcsak boxolni tanítják őket, hanem belőlük lesznek a jövő rendőrei is. Mi lesz itt???
2013. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam mert, ha őket ilyen dolgokra tanitják akkor egy ember lesz bizonságban! + videóban mondják kivágják azt aki felhasználja a tudását,de hiába vágják ki a tudás már megmarad nálluk! Én a cikket és videót ugy veszem minthogyha minket igy akkarnának diszkréten féllelemre ösztönözni! Mintha ki akkarnának minket csinálni!
2013. aug. 10. 12:49
 7/10 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok cigánygyülölö, de ez már tényleg vicc. Ha megtámad egy roma tudom, hogy kemény bunyó lesz de mi lesz utána? Bújkálhatok 20 cigán elöl nehogy megkéseljenek. De ha boxra járnak mi lesz ott? Nemcsak megpovoznak, hanem ököllel szétütnek aztán mit ér ott a thai box tudásom 5 boxoló cigó ellen?
2013. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Énse vagyok cigánygyülölö, csak elegem van a terrorbol + ami itt folyik! Teljes mértékben igazad van ha boxolni járnak

még veszélyesebbek lesznek és nem láttom értelmét ennek az egésznek! Max anyi hogy könyebben vernek meg vagy rabolnak ki! Ezzel mivel lesz jobb a beileszkedés!

2013. aug. 10. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rohadtul veszélyes ötlet. Ha már sportoltatni akarják őket, valami kevésbé veszélyeset kellene, pl focit, csapatjátékokat, ahol pont hogy az együttműködést tanulnák. Az agresszív cigány úgy is csak "rajoskodásra" meg rablásra fogja használni a boxtudását.
2013. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És akkor nézem a videót amit linkeltél idézem: Verekedtem, csúnyán beszéltem a tanárokkal...-ezt mondja egyik cigany gyerek. Na erre nem is mondanék semmit csak azt, hogy a box biztos leneveli a gyereket a verekedésröl.
2013. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!