Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "Rozsdás rákolló" facebook...

A "Rozsdás rákolló" facebook közösség tényleg a r1bancok gyűjtőhelye? Vagy mégis mi az?

Figyelt kérdés
Nem egy csajnál láttam már ezt a munkahelyet megjelölve. Nem voltak túl szende csajok, és már másoktól is hallottam.

2013. aug. 25. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

óóóóóheeee

ez spongyabob munkahelye te majom

gondolom ha ezt írja be valaki ez azt jelenti hogy semmi közöd hozzá hogy hol dolgozom te idióta

2013. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted is igazam van. :) Köszi a válaszod!
2013. aug. 25. 13:12
 3/7 anonim válasza:
Én is sok kihívó csajt láttam már ott, szerintem is az! :D
2013. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Édes jó ég! Bakker, hogy lehet valaki ennyire egyszerű öcsém. Ilyen hü.lyeségeket általában azok írnak be, akik nem dolgoznak sehol sem. Ezer ilyen van. Például amikor nagyon kreatív gyerekek beírják iskolának, hogy az élet, meg ilyen furfangosságok.
2013. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát a kurviók gyűjtőhelye. :)
2013. szept. 7. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem....
2013. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is tényleg r1bancok. Valami kontaktnak fasználják a facebookot.
2015. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!