Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » CHF szabad felhasználású...

CHF szabad felhasználású hitelem (4,3M Ft) 25 évre,2008-ba vettem fel. Érdemes az árfolyamgátat igényelnem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szabad.


Add el inkább a lakásodat. Keress rá vevőt, és próbáld kiengedtetni a bankkal. Az árfolyam gát hatalmas bukta.

2013. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem osztom 1-es véleményét. Attól is függ szerintem, ott akarsz-e lakni. azt meg végképp nem látom át, hogy lehet óriási bukta évekig 180 Ftot fizetni CHF-enként, mint 243-at....


Nekem már nincs frankhitelem, de ahogy hallottam, többe akkor se kerül az egész frankhitel (az összes befizetett pénz), ha árfolyamgátatra vált a hiteles.


A CHF nem nagyon mozdul 240 alá. Nem is célja a kormányoknak, hiszen akkor az EUR is olcsóbb lenne, de az országnak ez most így jobb, sőt...


Ha a részleted olcsóbb lenne, és ha még éppen kijössz, a törlesztőrészlet-csökkenésből fizess 4 éves lakástakarékot (ne hosszabbat!), és amikor lejár, törleszd be. Ma ez a legtöbbet hozó biztonságos megtakarítási forma. Néha van akció, amikor ingyen van a szerződéskötési díj, akkor érdemes kötni.

2014. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!