Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltatok már ti is így ezzel...

Voltatok már ti is így ezzel a dologgal? Mi a véleményetek, mit gondoltok az adott helyzetről? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Gondolom már veletek is történt olyan, hogy amikor a tömegközlekedést választottátok, sokszor volt, hogy egy másik embernek megszólalt a telefonja. Néha az adott csengőhang vicces, néha érdekes, és olykor pedig ledöbbentő, hogy ki sem nézed a másik emberből, hogy olyan a zenei stílusa. Sokszor ezek alapján (is) már rögtön ítélkeznek az emberek. Mondok egy példát: hogy egyet mondjak, nekem szólalt már meg buszon a telefonom, és egy tankcsapda szám volt beállítva. Nem öltözködöm olyan stílusban, mint a zene, szimplán nekem ez a zenei műfaj tetszik. Rögtön láttam egy két rosszalló, lenéző fejet, de úgy döntöttem nem veszem ezeket figyelembe. Lenéznétek a másikat, vagy elítélnétek a másikat ezért? 16/L
2013. okt. 12. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyszer figyeltem fel egy kb. 35-40 éves férfi csengőhangjára. Távolsági busz volt, volt rajta jó pár perui indián is, természetesen hangosan szólt a törzsi zenéjük egyikük telefonjáról. A férfi csengőhangja egész jó kontrasztot képviselt a cigányok zenéjéhez képest.

Ugyanis a német páncélos induló, a Panzerlied volt neki beállítva csengőhangnak :D

http://www.youtube.com/watch?v=9EHgT54Vxjs

2013. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nőies nő vagyok, de nekem volt hogy légiriadó volt a csengőhangom:D Mert poén:)
2013. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

figyelj, nálunk a buszon az idősebbek még arra is rosszallóan kapják fel a fejüket, ha valakinek egyszerü csengőhagja van, vagy ha több üzenete érkezik. épp pár nappal ezelőtt láttam erre példát. a mellettem álló fiú levelezett valakivel, rendszeresen érkeztek az üzenetek, a mellette ülő öregasszony pedig úgy végig mérte...

bisztosan idegesitette.


vagy pl. várunk valahol a barátommal, és játszunk, az öregassszonyok/emberek pedig bámulnak bele a telefonunkba. nem értik, hogy nekük abban mi lehet az érdekes...

2013. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!