Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hol jobb most az...

Szerintetek hol jobb most az élet? Anglia vagy Amerika?

Figyelt kérdés
már régóta tervezem ,hogy külföldre ki szeretnék menni de amerika az necces az állampolgárság miatt meg már ott sem olyan sok egy átlagfizetés és az árak is hasonló szinten vannak mint idehaza, De viszont Angliába kintvan a mostohatestvérem és ő azt mondja, hogy olyan jól megvan meg olyan jó az átlag fizetés hogy haza sem akar jönni megvan mindene amire szüksége van.Ti nektek mi a véleményetek ?
2013. nov. 15. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Angliára szavaznék a megközelíthetőség miatt. Kb. hétvégére haza lehet ugrani a egy napi béredből, míg Amerika ehhez kicsit távol van. Másrészt én imádom Európát :)
2013. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én meg inkább úgy vagyok vele hogy én Amerikába úgy elmennék maga a környezet meg a városok felépítése nagyon tetszik :)
2013. nov. 15. 22:44
 3/4 anonim válasza:
Manapság mindenhol rossz, vagyis nehéz megélni, ha nincsennek kapcsolataid és sok pénzed vagy nem vagy nagyonnagyon okos. :D Egyébként én Amerikába szeretnék menni, de Anglia is ott volt a tervek között elsőnek. Az a baj, hogy Amerikába alsóhangon is 1-2millió kell amire elkezdesz valamit itt azt értem, hogy vállalkozás vagy ilyesmi. Ha elmész dolgozni valahová akkor elég 1millió így kezdésnek, amire találsz melót és a szállásra addig. És ugye előtte meg kell szerezni a vízumot ami nem könnyű. Szóval ezért inkább Anglia mivel EU-s tagország és az elsőnek igaza van, jössz - mész :)
2013. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sok dolog szol Anglia mellet, ha rolad van szo kedves kerdezo. Ugy ertem, h a kerdesedbol kiderult nincs zoldkartyad nincs ismerosod itt Amerikaban. Anglia melett vannak ezek az ervek: Europa,kozel van,nem szukseges zoldkartya a munkavallalashoz,jo fizetes,es nagyon szep. Persze ha engem kerdezel undorito az angol akcentus es a bal oldali kozlekedes. Angliara van kb 80% eselyed, mig Amerikara talan, de csak talan 20%... Ha hazassagot kotsz itt valakivel. De ha csak egy ideig akarsz Amerikaban elni, es nem akarsz letelepedni te is megcsinalhatod azt amit szamtalan latin muvel itt. Bejonnek turistakent es itt dolgoznak illegalisan 3-4-5-6 evet. Van baratom aki 20 eve el itt illegalisan. Ennek elonye h nem adoznak es napi 100 dollart keresnek tokeletesen megelnek es meg eltartjak otthon maradt csaladjukat is ha van nekik. Es ha meguntak hazamennek szepen es otthon vesznek egy hazat az itt megkeresett penzbol. Ennek hatranya. Ha beleptel, es tultartozkodtal 3 honapnal tovabb, akkor jol megkell gondolnod mikor, es mikepp hagyod el az orszagot, mivel talan soha nem teheted be a labad megegyszer. Es az is hatrany h az itt eltoltott ido alatt nem tudsz hazautazni ertelem szeruen. De vannak akik vilagot akarnak latni es bevalaljak az illegalis letet evekig is akar es aztan hazamennek es elmondhatjak magukrol, h ott eltem. A dontes a tied.
2013. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!