Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Győrben az Audiban mennyit...

Győrben az Audiban mennyit keresnek a soron dolgozók? (betanitott munka lehet) És milyen juttatások vannak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert behivtak interjura, de nekem 100km-re van,és hogy megérné-e ha albérletet is fizetek

2013. nov. 21. 11:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
Azt nem tudod véletlen Miskolcon is a Győri Audiba toboroztak embereket ? bocs h a kérdésedre nem tudok válaszolni
2013. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Ki fogsz jönni a pénzedből, ha ide jössz a négy karikáshoz.

Sori dolgozókat ugyanúgy megbecsülik, jutit kapnak, stb, bár az igaz, hogy az alapfizujuk 150 nettó, de sorról beszélünk, nem a mérnöki irodáról.

Párom ott gyakornok, havi nettó 90-117 között, attól függ, az egyetem miatt mennyit tud bent lenni a cégnél egy héten, és nyugodt lélekkel jöttünk kicsit nagyobb, kicsit magasabb áru albérletbe.

2013. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen köszi, csak itthon 120-130 körül fizetek, itt van lakásom ugye nemkell albérletet fizetni, de ott kellene ami van 60 ezer havonta biztos, igy is megérné vajon?
2013. nov. 21. 14:57
 4/14 A kérdező kommentje:
És az igaz hogy 13. meg 14.havi fizu is van, meg 400ezer Cafeteria? ezeket a honlapján olvasom de 2011-es adatot irnak
2013. nov. 21. 14:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Ne legyél hülye! Két kézzel ragadd meg a lehetőséget! Betanított munkásként ez kb. a legjobb, amit elérhetsz itthon.
2013. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen de most nem betanitott munkás vagyok, hanem cnc gép beállito, azér nem mind1, de agyalok rajt nagyon
2013. nov. 21. 18:21
 7/14 anonim válasza:
Hát a győri Audiról még nem igazán hallottam panaszkodni embereket ellentétben mondjuk a kecskeméti Mercedesszel (lásd kuruc.info). Amúgy itt milyen műszakokban toljátok?
2013. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én 3 műszakba nyomom itt Vas megyében
2013. nov. 23. 17:39
 9/14 anonim válasza:

második vagyok:

cafeteria-t nem tudom, hogy most mennyi, mert párom gyakornokként nem kap, de a 13. fizu tuti, hogy megvan.

Ezen kívül azt hiszem támogatják a lakhatást, meg ha vidékről jársz be, akkor vannak céges buszok a három műszakra beállítva, aki otthon felszed, gyárnál kirak, és fordítva.

Nem tudom, megéri-e neked így, hogy ugye otthon annyit keresel nettóban, mert egy albérlet azért legalább 60-ban van per hó.

Most kérdeztem meg párom, azt mondja, 160-ról indul a nettó. Kaptok az éves bónuszból, béren kívüli juttatást (ezt sokfelé oszthatod el), stb.

Azt mondta, pont most, hogy havonta mindennel együtt, tehát fent említettekkel kb. 210 körül kapsz nettóban.

2013. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen azt gondoltam hogy vannak céges buszok. De azt nem hiszem hogy 100km-re eljönne értem. De köszi a választ, csütörtökön elmegyek interjura aztán kiderül mennyi pénzt mondanak. köszi a választ
2013. nov. 24. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!