Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem gáz beülni a könyvtárba...

Nem gáz beülni a könyvtárba csak úgy olvasni, vagy egyedül moziba menni? Mit lehet csinálni egész nap egyedül Budapesten?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, szórakozz nyugodtan, én is feltalálom magam, ha egyedül vagyok valahol, nincs ebben semmi furcsa ;).
2013. nov. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem gáz:)
2013. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem gáz.

hát figyelj,Budapest elég nagy,csak találsz valamit amit tudsz csinálni egyedül is :D

2013. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
könyvtárba alapból egyedül járok.:) moziba meg nem tudom mikor voltam utoljára...
2013. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könyvtárba én is egyedül járok... Moziban dolgozom, semmi gáz nincs, sokan járnak egyedül.

Van egy ilyen furcsa sztereotípia, hogy gáz a mozi egyedül, de nem értem miért - úgyis filmet néztek. Persze azért van feelingje utána filmről dumálva bevágni pár sört, de nem szükségszerű.

2013. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Más egyedül elmenni a moziba, de ugyanolyan jó. Én ha barátokkal megyek, nem tudok annyira a filmre koncentrálni, óhatatlanul is váltunk egy-egy szót, megvitatunk egy gyors észrevételt stb.

Egyedül is nagyon szeretek menni, ilyenkor nem kell senkire figyelnem, teljesen a filmre koncentrálhatok (nem kell osztoznom a popcornon :DD ...

Ami viszont rossz, az a film utáni, este egyedül a plázában battyogós rész... De ez sem vészes :)

Sokszor volt olyan, hogy elmentem plázába enni, aztán nem volt kedvem még hazamenni, így este beültem egy filmre... Szóval van ilyen, menj csak nyugodtan egyedül ;)

2014. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!