Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretek rajzolni, és sokan...

Szeretek rajzolni, és sokan mondják hogy tehetséges is vagyok benne. Elakarok indulni valahogy az irányzaton, hisz a jövőbe ezzel szeretnék foglalkozni, jó ötlet lenne (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval azt tervezem, hogy a településem béli művelődési házba rendeznék egy galériát. Mennyibe kerülne egy megnyitóra a művelődési ház bérlése? Lehetséges ez még 18 év alatt? Jó kiindulási pont lenne? Egyéb ötlet?
2013. dec. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem így kéne.. bérlés nagyon sok. Meg kellene beszélni ott a vezetővel, hogy szeretnél egy kiállítást rendezni. Valószínű, már félévre megvan, hogy milyen kiállítások és programok lesznek, de lehet, hogy utána lehetne. Ha ilyen komoly terveid vannak, biztos jársz valamilyen szakkörbe, mesterhez. Ott is megkérdezhetnéd hogy lehetne-e kiállítást rendezni.
2013. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, járok, ha minden igaz év végén visz versenyre is.:) És azt nem tudja a kedves válaszoló, hogy ez egy egyetemen mennyibe számítana?
2013. dec. 17. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez jó lenne, nagyon, igen számítana, ha lenne kiállítás. Beszélj erről a mestereddel, ő ismeri a hely viszonyokat. És gyakorolj sokat:)

Edison: “A zseni 1% inspiráció és 99% verejtéket jelent.”

Chaplin: “A tehetség semmi – a fegyelem minden.”

J.S. Bach:”Bárki eljuthat az én szintemre, ha olyan szorgalmas, mint én voltam egész életemben.”

Goethe:”A zseni=szorgalom.”

[link]

2013. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a tanítóm nem a településemen lakik.:)
2013. dec. 18. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még tudhatja a lehetőségeket. A kiállítások a műv-házakban, kiállítótermekben, galériákban rendszerint legalább egy félévre előre meg vannak szervezve, mikor -meddig ki lesz. Beszélj vele erről. Lehet, hogy nem egyéni, hanem egy csoportos kiállítást találtok ki:)
2013. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!