Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Creepypasta fanok figyelem!...

Creepypasta fanok figyelem! Azoktól akik ismerik a creepypastákat kérdeznék pár dolgot (abszolút ti véleményetek alapon) hogy miről mit gondolnak a témában? (és lehetőleg ne kétszavas válaszokat adjatok)

Figyelt kérdés

1.Melyik a kedvenc pastád, bármilyen szempont szerint?(nekem slendy)

2.Melyik az a pasta ami szerinted simán megtörténhetett/megtörtént?(jeff the killer)

3.Melyik pasta kapott több figyelmet mint amennyit érdemelt volna?(gondolom sok slendermant fogok kapni ehhez a ponthoz de szerintem messze nem volt olyan ötlettelen mint némelyik)

4.Melyik kapott túl kevés figyelmet?(egyértelműen jeff, ő többet érdemelt volna)

5.Melyikből/melyekből készülhetne film?(ismét jeff mert nem csak megijeszteni szeretne, de egy normális slendert is szívesen látnék)

6.Mit gondolsz miért nem lett felkapott ez a téma nálunk(igen slendert leszámítva)?


Köszi a válaszokat és igen imádom használni a zárójelet. :)



2014. jan. 10. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

1. Laughing Jack. Egyszerűen imádom <3

2. Jeff the killer szerintem is.

3. Slenderman, ez egyértelmű :D

4. Sally pastája. Annyira cuki kislány, foglalkozhatnának többet vele.

5. Jeff, de Laughing Jackről is megnéznék egyet *-*

6. Talán mert a tipikus, idézetes oldalas ""rémtörténetek"" unalmassá váltak. Amúgy ezek a pasták olyanok, mint egy fandom, szerintem ez is közrejátszik. :D 13/L

2014. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 jeff the killer válasza:

1:jeff the killer

2:jef the killer,slenderman

3:slenderman

4:jeff

5:jeff,slenderman

6:azért mert mostanában nem érekli az embereket a rémület.

2014. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

1.Slender Man

2.Jeff, Jane the killer

3.Slender

4.Ticci Tobby, Ben

5.Slender, rake

6. Azért nem lett felkapott mert magyar nyelven a creepypasták nagy része nem terjedt el. 1 millió emberből 1000 hallott a creepypastákról.

2014. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

1. Jeff, eyeless Jack, sonic.exe, smile.jpg

2. szerintem the Rake

3. slendy :D

4. sally

5. Jeff, és egy eyeless Jack filmet is megnéznék :3 :)

6. szerintem azért, mert az embereket nem annyira érdeklik az ilyesmik

2014. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 liala válasza:

1.Jeff the Killer <3

2.Szerintem is Jeff.Most miért ne?

3.Szerintem nincs kiemelkedőbb Pasta mivel egyik ,,karakterhez" sincs túl sok kép :/ (MIÉRT??!!)

4.Nina the killer,Homocidal Liu.Hallottatok már valakit róluk beszélni?Pedig Homocidal Liu Jeff bátyja!!!!!

5.Na akkor:Slendy,Jeff,Ben,Liu,Jane the Killer(van másik Jane is)(favouritok)

6.Mert kevés az értelmes ember a földön :P.

2014. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

1. Sonic EXE. mert nagyon nyomasztó.

2. Mariana Mordegard Greslow mért is ne.

3. Slandy szerintem is.

4. Sonic EXE.

5. Fekete Rózsa

6. Azért mert egy kicsit rémisztő.

2014. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

1.Puppeteer, ha karakterre gondolunk. Egyébként vagy a "The Strangers" vagy a "Yellow Raincoat" Azok zseniálisak.

2. *Gondolkozik, erősen* Talán tényleg Jeff. (Mondjuk Liut kicsit valószínűbbnek tartom)

3. NINA.

4. Olyan dolgokat soronék fel, hogy azt sem tudnád mi az :'D Rengetek egyáltalán nem ismert történet kering a neten, amik simán túltesznek Jeff-en. ._.

5. Jeff, talán Slender. -Mert megnéznék- De szerintem egy Bloody Painter film is nagyon badass lenne.

6. Mert többet kéne fordítani, azért :'D De lusták vagyunk.

2014. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

1.Hoodie a kedvencem

2.egyik se ez csak mese (de nagyon jó :D)

3Szerintem Jeff

4Tuti Hoodie még története sincs nemhogy játéka mint jeffnek

5.MINDEGYIKBŐL

6.Szerintem ami máshol felkapott nálunk is lehet nem vagyunk kevesebbek.

2015. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

1. Laughing Jack kedvencem :)

2. Jeff the killer és Bloody Painter

3. Slenderman

4. Jeff,Laughing Jack,Eyeless Jack

5. Jeff the killer,Bloody Painter,Laughing Jack

6. Nagyon kevés az olyan aki szeretné az ilyen típusú történeteket az én iskolámban is járnak több mint 400-an de bből csak 30-an tudják mi a a Creepypasta ebből 20 ismer is pár történetet

2015. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

1, Vine - The Doll Maker

2, Jeff, The Doll Maker, Bloody Painter

3, Slendy (Mert az emberek szerinte olyan ijesztő egy 3 méter magas arctalan alak aki a gyerekekkel beszélget és aztán elviszi őket )

4, Jeff, The Doll Maker (Szadistáknak ajánlott történet),Laughing Jack (Az egyik legjobb) és persze ki nem ismeri a kedves vérengző-teknős barátunkat Ticci Toby-t

5, Magyarországon az embereket nem érdekli ezek a dolgok nálunk a sulimban volt pár nyolcadikos aki ismeri Slendy-t de több ember azt se tudta miről beszél ezért egy "pszichopata" jelzővel ott hagytak :D

2015. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!