Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azokhoz a kérdésekhez ahol...

Azokhoz a kérdésekhez ahol magyar panaszkodik, hogy bántják a cigányok, megverik, terrorizálják, oda miért nem írnak a jogvédő nagyszájúak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ha valaki ilyet ír, akkor csak oltásokat kap, hogy áhh, kerüld ki őket, gyúrjál, meg így meg úgy.

Csak a cigányokat kell megvédeni? Én még engem szólnak le, hogy rasszista vagyok?


ez a kérdés húzta fel az agyam: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

a kommentek inkább..


ide írjatok akik mindig véditek a cigányokat, mert ha ilyen kérdést írok ki akkor mindig kussoltok!


2009. dec. 3. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nagyon teszteli ezt a lapot is a kib*szott titkosszolgálat. ezért a magyarok kussolnak, a c*gók meg ugathatnak, mert őket védik a f*sszopók. Jobbik kell! Csendőrség kell!
2009. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Húú.ez tényleg gáz. Ilyenkor hol a rendőrség? persze amikor a cigányt verik JOGOS OKKAL akkor kapják a büntit a magyar védekezők. Nem egy ilyen esetről tudok.

Nekünk a polgármesterünk vejét verték meg. Egy egész család. Legkisebbtől a felnőttig. Szilánkosra tőrt láb és miegymás. A gárda fel is vonult a cigányok háza előtt. Persze beijedtek, és még nekik állt feljebb.Gárda feloszlatva. Nevetséges ez a rendszer.........

2009. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a probléma, hogy a cigányokat ellenünk oltogatják, meg adják alájuk a lovat,és közben várják, nálunk mikor telik be a pohár. Hiszen már másodrendű állampolgárnak érzem magam, mert magyar vagyok. De vegyétek észre, hogy ezt felülről irányítják! Bajnai azt mondta, csak akkor elsiklottunk fölötte: HA NEM LESZ -VALAMILYEN OKBÓL- RENDKÍVÜLI ÁLLAPOT- AKKOR LESZNEK VÁLASZTÁSOK TAVASSZAL. Ha mégiscsak rendkívüli áll. lesz, akkor marad minden így... És mitől lesz itt rendkívüli állapot? Hát persze!
2009. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van, egyet értek, viszont nem is az lep meg, hogy a kormány szívat, mert ez alap. A gond az, hogy az átlag magyar polgárok szívatják a többi polgárt azzal, hogy a cigányt védik sokszor ok nélkül is és a magyart meg ellenkező esetben leszarják. Láthatjátok ide se ír egyik sem, ha kiírtam volna, hogy fujj fujj cigány, már ott lenne az összes. ezeknek mi játszódik le az agyában?
2009. dec. 3. 15:42
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is várom a kommenteket.hiába:) Igazad van,ide nem ír senki. Szegény csaj hogy félhet,még nem voltam ilyen helyzetben...még jó. Milyen emberek már ezek? Nem vagyok rasszista,de ezek már megtehetnek mindent.Lefogják ketten meg kiütik a fogát? A múltkor egyik boltban kisétált egy "srác" egy rúd Pick szalámival.A biztonságiőr látta,de nem tett semmit. Persze ha én tettem volna.....Engem mindig követnek,elég gáz.egyszer már kinyitottam neki a pénztárcámat hogy nincs szükségem rá. Ja,és ez ugyan az a bolt...amúgy a második vok.
2009. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem használják az agyukat az emberek. Mennyivel kényelmesebb a hallott véleményt magáévá tenni és ezt- mint meggyőződést- szajkózni, mint elgondolkodni a "saját álláspontja" kialakítása ügyében.. Ne felejtsd el, itt volt X év kommunizmus, amikor nem is szerették, ha valakinek "véleménye" volt. De most sem! A gyerekem 10 éves, folyton kérdez és kíváncsi és látom, hogy ez az iskolában kényelmetlen. Nem szeretik, ha valaki szembe úszik az árral... és gondolkodásra vetemedik. A -szerintem lassan létrejövő- "szép"új világrend is arról szól, hogy te csak termelj és ne agyalj!
2009. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ide nem ír senki jaja, pedig hidd el, olvasni olvassák, vagyis olvasták.

Ezek vagyunk mi magyarok:) Gusztustalan amit az ilyen emberek csinálnak.

2009. dec. 4. 09:48
 8/19 A kérdező kommentje:
a te csak termelj ne agyalj dolog még működne is, ha az emberek biztonságát és jólétét biztosítanák, akkor boldog lenne a sok világtalan.
2009. dec. 4. 09:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Szeretem a cigányokat. Főleg egy kis sült krumplival.
2009. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ide nem nagyon van mit írni, de azért...

A csajt akit belinkeltél, ha akarták volna már rég megverték volna...

Én nem szoktam védeni senkit ne keverj össze a te sztereotípiáiddal, de linkeld már be azokat a kérdéseket amire nem érkezett válasz, pls.

2009. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!