Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szűcs Vanda - Egy ikerpár...

Szűcs Vanda - Egy ikerpár titkos naplója. Vélemény?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnik iszonyat nagy SzjG koppintásnak? (persze gagyibb változatban...) Kíváncsi vagyok a véleményekre! :)

2014. jan. 20. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem még jobb is mint az SzJG...ha bár látszik hogy egy 13 éves lány írta, de ettől függetlenül egy nagyon jó kis könyv, egyébként meg az SzJG-t, az első könyve megjelenése után olvasta el. És nem találok a két könyvben annál több hasonlóságot, hogy mindkettő egy naplóban meséli el a maga történetét.
2015. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Nekem is kicsit érezhető volt a koppintás, de a második részt is elolvastam és az már sokkal eredetibb volt. Lehet hogy tényleg a véletlen műve a sok hasonlóság, de én nem tudhatok semmit.
2015. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Ezt találtam:

neon.hu/suli/14-eves-es-megjelent-az-elso-konyve-283974

Tök jónak állítják be a könyvet, pedig nagyon rossz. Finoman fogalmazva.

2015. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szerintem Zita és Marci kapcsolata elhamarkodott szar. Nem is beszéltek előtte, csak úgy ,,tetszel nekem,, aztán ok. Hát ez a való világban bazira nem így van! ! Nah mind1. A lényeg rövid és tömör: szar volt.
2015. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nekem amúgy tetszett, de unalmas és érződött hogy egy gyerek írta. Nekem nem nagyon érződött hogy SzJG koppintás lenne.
2016. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Nekem nem tetszett, a fogalmazása egy rendes könyvhöz képest gyenge volt, 10 évesen még tetszett, most akartam újraolvasni, de Leiner Laura könyvek után borzasztó volt. A második részét meg sem vettem.

13/L

2016. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!