Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért féltékeny rám az állílag...

Miért féltékeny rám az állílagos legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm egyben az osztálytársam.Van két srác az osztályban,akiknek eléggé bejövök.Pénteken kivasalt hajjal mentem,és már is körbezsongtak,az egyik épp nem volt a teremben,és a másik felhívta telefonon csak azért,hogy jöjjön,mert már benn vagyok.És a barátnőm teljesen más lett aznap.Haragos,dühös és flegmán beszélt velem,miközben mindenki mással tök normális volt.És még sok ilyen dolog történt.Miért féltékeny,ha állítolag legjobb barátnők vagyunk?:(

16/L


2009. dec. 12. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy neki is tetszik az egyik srác? vagy szakított mostanában a barátjával, vagy régóta nem volt neki és emiatt ilyen? beszélj vele, hogy mi bántja. amúgy sztem a féltékenység néha normális, hogy felbukkan, hiszen emberek vagyunk. csak az igazi barátok ezt képesek megbeszélni, és túltenni rajta a barátságuk.
2009. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem rég szakított a barátjával,de ő dobta a srácot,és nem bánkodott miatta.De ismerem őt,és csak akkor fog róla beszélni,hogy mi bántja,mikor már túl van rajta...

7 éves korunk óta barátnők vagyunk...és most fiúk miatt megy tönkre?:(

2009. dec. 12. 19:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy ettől tönkre menne a barátságotok. lehet, hogy a barátnődnek csak hiányzik egy srác, mármint nem az exe, hanem hogy járjon valakivel, vagy szeresse valaki, és rosszul esik neki, hogy téged többen is 'ostromolnak'. legyél vele sokat, éresztesd vele, hogy fontosabb neked, mint bármilyen srác.
2009. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Próbálnám,de szinte mindig már reggel körbezsongnak,és utána alig tudok vele beszélni...néha lenyugszik,de addigra már tanítás vége van,néha meg egész nap ilyen.
2009. dec. 12. 21:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Körbezsongnak, AJJJAJAJ...Talán azt kéne mondani, hogy, de most hagyjatok, a barátnőmmel is szeretnék lenni. Élet meg van suli után is, menejtek, üljetek be egy kávéra, forrócsokira valahová és beszélgessetek, csak rá figyelj, hallgasd meg őt. Rajngótábor nélkül. Erre lenne most szüksége.
2009. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy van élet a suli után is,de csak akkor jön el bárhová is,ha nap végére lenyugszik.A de most hagyjatok dolog nem jön be,hiába mondom,azt mondják mindjárt,és közben végig ott ülnek.Amugy meg még olyan is volt,hogy egy fiú osztálytársam(nem azok közül akiknek bejövök)orosz,én is orosz vagyok,és beszélgettünk,erre a barátnőm egy fintor kíséretébe:ezt a sok bevándorlót!

Ilyet még soha nem mondott,pedig barátságunk legelején tudta...

2009. dec. 13. 08:32
 7/19 anonim válasza:
88%

Ilyesmi már nálam is volt! Jól összevesztünk,mert a fiúknak nikább én jöttem be és ez neki nem tetszet! Az olyan barátnő nem igazi barátnő aki féltékeny és flegma. Én ezek után azért is kivasalnáém a hajamat és néha be is göndöríteném( ha hosszú) meg ki is festeném magamat aztán had nézzen...és ha flegmázik kérdezd meg hogy:mit flegmázol te velem ??! Ja am és egy jótanács :) vigyázz a lányokkal mert kétszínűek és utálatosak. Én mostanában ezért haverkodok inkább fiúkkal! Így mégjobban utálnak engem mert irigykednek,ja meg fiúkkal lehet hülyülni és beszélgetni is.. de hát ez az én véleményem.

16/L

2009. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igazából annyira igazad van...

Csak rossz hogy ennyi idő után ennek a barátságnak vége...

Amúgy azt,hogy fiúkkal barátkozol inkább,megértem,nekem is csak fiú barátaim vannak,kivéve a legjobb barátnőmet,aki lehet,hogy nem sokáig lesz a barátnőm...

2009. dec. 14. 14:09
 9/19 anonim válasza:
100%
sajnos féltékeny rád..ő nem olyan rég dobta a pasiját és éli a szinglik ,,szuper,, világát és azt várná h a legjobb barátnője majd kiáll mellette.De ehelyett csak azt látja h te éppenséggel vagyis úgycsinálsz mintha pasit keresnél magadnak..Lehet h te nem akarsz pasit de félreérthető az amit teszel..nem igazán tudom mit tehetnél..ha beszélnél vele lehet h felkapja a vizet h miről beszélsz,ő nem féltékeny rád..stb. talán vissza kellene fognod egy kicsit a hajvasalást..
2009. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Két oka lehet.Ő is abba a fiúba szerelmes csak nem meri felvállalni előtted vagy attól fél hogy ha össze jössz valamelyik fiúval kevesebbet fogsz vele lenni!Tanács:Ülj le vele és beszéljétek meg a problémát,ha igaz barátnőd úgy is megért de te is értsd meg őt,az igaz barátság erről szól.Jobban és rosszban!!
2009. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!