Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy érjem el ezt a tetoválót?

Hogy érjem el ezt a tetoválót?

Figyelt kérdés

Nemrég felhívtam véééégre (mert már évek óta kinéztem őt magamnak, mint tetoválót persze) a telefonban kedves volt, azt mondta külföldön van, de 8-a után hívjam és majd keresünk időpontot h összeüljünk és elmondjam az ötleteim...

Tegnap hívtam párszor és ma is kétszer de nem veszi fel..

Szerintetek mennyire érdemes hívogatni?? Egyszer majd csak elérem? Vagy ha nem veszi fel, akkor sosem fog elvállalni? (ő úgy tudja h virágot és lepkét szeretnék, bár ez azóta már változott, de még mindig nem az ő világát varratnám a hátamra...)

Vagy csak magamra haragítanám? Vagy hogy működik ez ilyen körökben? Személyesen próbáljam megkeresni?



2014. márc. 11. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pár naponta csörögj rá kitartóan, de sűrűbben nem kell. Vagy ha van szalonja, ott megkeresheted személyesen. A lakására azért szerintem ne csöngess be, ha nem beszéltétek meg előtte.
2014. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!