Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szégyellem hogy magyar vagyok...

Szégyellem hogy magyar vagyok ez gáz?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok szégyellem hogy magyar vagyok ,peszimisták ,gyengék,esetlenek,semmibe nem érnek el semmit ,

hagyták magukat elnyomni ,és folyamatosan hagyják ,

a másikkal mindig ki akkarnak szúrni valahogy ,szerintek nagyon gáz hogy szégyellem hogy magyar vagyok

úgy érzem hogy egy magyar nem képes olyan sok dologra mint más nép ,

eltűrnek mindent és semmi ellen nem lázadnak fel unottak



2014. márc. 16. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát legyél te a kivétel, hogy az egész magyar népnek, beleértve neked is legyen mire büszkének lenni! Ha ezen vagy, akkor már nincs is mit szégyellned. Ha viszont nem teszel semmit a sikerért, akkor azért csak magadat okolhatod.
2014. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy kit kérdezel...
2014. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy erről leginkább a média tehet. Mindig csak a negatív híreket tálalják az országról, a pozitív híreket csak nagyon ritkán. Pedig elhiheted, sok magyar tesz ezért az országért és vannak dolgok, amikben nagyon jók vagyunk. Gondoljunk csak a sportolóinkra és tehetséges fiataljainkra, akik viszik az ország jó hírét. Be kell látnunk, hogy mi kis nemzet vagyunk, de ez nem egyenlő a beletörődéssel a sorsunkba. Kicsit kitágítanád a látókörödet, akkor a hétköznapi élet is számos példát tárna eléd abból, hogy mit is tesznek a magyarok. Itt vagyok én, aki egy külföldi multinál dolgozok mérnökként. A legnagyobb autóipari márkák a vevőink. Tudod milyen jó érzés, amikor mi nyerjük meg valamelyik terméknek a gyártását? Igen, erre mondhatnád, hogy persze multi, de ez nem igaz. Ugyanazokkal a gépekkel dolgozunk, mint más országok és gyárak, tehát a lehetőség adott lenne másoknak is, mégis mi produkáljuk azt a minőséget, amit a vevő elvár. A fiamnak is néha meg szoktam mutatni (bár még pici, így nem érti meg teljesen :) ) az utcán parkoló autókon, hogy mennyi mindent adnak a magyarok a világnak, pedig csak egy cégről van szó.
2014. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Én is szégyellem,

amikor látom, hogy hogyan viselkednek sokszor a honfitársaim külföldön!!

2014. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Te magadat szégyelled, nem azt, hogy magyar vagy. Amit a magyarokról írsz mind hazugság, vagyis nem velük van bajod, ahnem magaddal.


De az igazi szégyen, hogy 22 évesen annyira éretlen vagy, hogy így meg tudnak a hülyeségekkel vezetni...

2014. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szégyellem.
2014. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Azèrt ha sikeres sportolok elèg mesze vanak tölünk.

Okè hogy ezek a csoro sportokba nèha elèrünk valami sikert de komoly sportokba sehol se vannak a magyarok.

Rendben a kèzilabda az kivètel azt elismerem.


Amugy az tèny hogy magyarok igen rosz hirük van külföldön.

Föleg a viselkedèsel vannak problèmák lásd szemptemberbe a bukaresti vonta tura.......


Nem kell szègyelni hogy valaki magyarnak születik mivel most nem attol füg hogy mit èr el az èletbe hogy milyen származásu az lehet hogy nèha külföldön nèha hátrány ha valaki.....

2014. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
deny22, te nagyon nem vagy képben. Nézz csak utána a magyar vízilabda, kajak-kenu és az úszás eredményeinek, meg fogsz lepődni. Nem csak foci van a világon.
2014. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neked döntően önmagaddal vannak problémáid. Csak ezt nagyon nehéz elfogadni, ezért kivetíted másokra, itt az egész országra. Feltehetően azért arra, mert ezzel etettek be.

Bizonyára te is sokkal kevésbé vagy értéktelen, mint magadról hiszed. De az országot illetően végképp tévedsz. A magyar embereknek sokféle tulajdonságuk van, néhány talán erősebb, mint más népeknél. De sem butábbak, sem alávalóbbak, sem rosszabbak, sem félősebbek, sem lustábbak, sem gazemberebbek nem vagyunk másoknál. Igaz, fordítva, a nagyszerű jelzőkkel is így van, senki másoknál nem vagyunk előbbre. Mindenütt vannak ilyenek is, meg olyanok is. Sőt, olyanok is, akik el akarják hitetni a többivel, hogy sokkal jobbak/rosszabbak más nemzeteknél. Ez őrájuk, magukra igaz lehet, de a nemzetekre semmiképp. Viszont egyformák se vagyunk. Szerencsére.

2014. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam hogy a magyarok azokba a sportokba sikeresek amikbe nincs igazán nagy pénz.

Vizilabda,kajak-kenu és még mondhatnék egy példát de igazán azokba a sportokba ami igazán nagy pénz van a magyarok nem tul sikeresek.

Azt be ismerek hogy ezek jók a magyarok de ezek szerintem nem anyira népszerü sportok,nyilván büszke lehet az ország ezekre sikerekre de azért környezö országok mesze elötünk járnak,elég ha csak szerbiát,vagy a lengyeleket meg nézük.


Amugy ezek sikerek el törpülnek a foci szágyenünk mellet sajnos.

2014. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!