Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az nagy gond ha 15 évesen...

Az nagy gond ha 15 évesen nagyon érdekelnek a fűvel kapcsolatos dolgok?

Figyelt kérdés
nem tudom miért engem ez érdekel.. a tobbi kábitószer egy sem szóval érdekelnek a vele kapcsolatos témák pl mennyire ártalmas hol legális mik a hatásai fajtái stb de nem értem miért nem legális itt mo.-n nem károsabb mint az alkohol egy természetes növény virága isten ajándéka nem vált ki rosszat az emberekből ez gond hogy erdekel? és ha titokban ellőnék kéthetente 1 cigit az baj lenne? nem károsabb az alkoholnál semmire nem kapnának el de a szuleim megölnének ha rájonnének

2014. márc. 16. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Furán fog hangzani de elmondom, ha kíváncsi vagy rá. Ezekben a szerekben PONT az a buktató, hogy hihetetlenül jó hatást keltenek és eltérítenek a valós világtól. És aki rászokik erre a jó érzést keltő anyagra, az vissza sem fog tudni lépni a való világba, mert minek is tenné, ha az ottaniban jobban érzi magát = ez a függőség állapota, amikor már nem létezik egy adott személynek más csakis a szer.

És hogy ez miért rossz?

1. Az illető tulajdonképpen nem él a való világban = agyhalott

2. Kiszolgáltatott lesz a szerre és gyenge -> könnyen halálhoz vezethet

Ha ezt az utat választod, azzal csakis a saját sírod ásod!

2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Most azt várod hogy biztassunk hogy igen, ez tényleg milyen király dolog? :D
2014. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Kàr hogy a fű nem okoz függösèget ès nem lehet tuladagolni szoval nem okoz halàlt!
2014. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 cli_hlt ***** válasza:
64%

Az első és az utolsó hozzászólás kb. pont ugyanakkora butaság.


10+ év mértékletes kannabisz használat nem tett agyhalottá, közben lett egy diplomám és 135+ IQ-m sem csökkent.


De.


A fű igenis okoz függőséget.


Miért?


Mert jó betépni.


A szerencsejáték és a maszturbáció is okoz függőséget, pontosabban ugye rá lehet szokni, túlzásba lehet vinni.


A füvet is túl lehet adagolni == lehet belőle annyit szívni, hogy utána úgy gondold, hogy ennyit nem kellett volna. Az viszont tény, hogy úgy nem lehet belehalni, mint az alkohol- vagy ópiáttúladagolásba.


Az, hogy érdekel, az jó. Tájékozódj rendesen, ne úgy, mint az előttem szólók, és ne ragadj le az "agyhalott" és a "nemkáros" címkéjű hülyeséghalmazoknál.


...és 15 évesen ne kezdj el füvezni pls.


Most nem keresem vissza a linkeket, de láttam olyan kutatást, ami szerint a kamaszkori fűhasználat és bizonyos mentális elváltozások között van pozitív korreláció. Ok-okozati összefüggésről ugyan nem hallottam, de inkább hagyd ezt a dolgot legalább monduk 3 évig.


Addig érdeklődj, az soha nem árt.

2014. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
azért egyszer megnézném azt a diplomádat,mert csak az észt osztod:D
2014. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van. Semmi balyod nem lesz a fűtől kérdező, amíg nem napi szinten csinálod. Én is 15 éves koromban téptem be először :D
2014. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Làtom kötekedni tudsz!Anyit irtam hogy nem okoz függösèget ezt ugy èrtem hogy fizikai függösèget nem okoz de elmondom neked hogy az emberisèg 1% hajlamos a függösègre(persze csak füre èrtem) ergo nem fogsz szorongani meg idegeskedni ha nem kapod meg a heti fü adagod! a tul adagolàshoz oda is irtam hogy halàlos tuladagolàs nincs persze lehet annyit tolni hogy össze hànyd magad meg ilyenek!ès lehet hogy nagy az iQ-d de az nem tükrözi hogy mennyire vagy èrtelmes az èletbe!
2014. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Az még nem baj, ha érdekel. De NE PRÓBÁLD KI! Köszönöm.
2014. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit vársz attól ha kipróbálod?
2014. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Kàntàljuk együtt amit a tv-be làtunk a fű rossz èrtem!
2014. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!