Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! Mit veszek az osztályfőnö...

SOS! Mit veszek az osztályfőnökömnek ajándékba?

Figyelt kérdés
Karácsonyi húzáson őt húztam.. szombatra kéne az ajándék. 45-50 év körüli nő,magyar szakos, imádja a jó könyveket, de azt nem akarok neki venni,mert már ígyis elég sok van neki (egyszerre 4-5-öt szokott olvasni..) Aranyos, megbízható,őszínte,segítőkész, természetes tehát ilyen körömlakknak vagy vmi sminknek szerintem nem örülne.. Valami különlegeset szeretnék, mert nagyon sokat segített nekem és megérdemli. Ötletek?
2009. dec. 16. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Parfüm? Valami olyat, ami megfelel az ízlésének...

Az én osztályfőnököm is magyarszakos, és hasonló, mint a tiéd, csak kicsit fiatalabb, és tőlem a Twilightot kapta ajándékba, és azóta rajongó. :D

De ha nem akarsz neki könyvet adni, és ügyes vagy, akkor akár készíthetsz is neki valamit.

2009. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könyv! azzal örömet szereznél. Próbálj érdeklődni(mástól) hogy miféléket szeret.

A körömlakk, illatszer nem tanácsos, túlságosan személyes, szerintem nem is örülne igazán, esetleg sértő is lehet!

Gondold meg!

2009. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Illatos gyertya

Fényképtartó

Tolltartó

Falióra

Törölköző amibe bele van hímezve a neve

Sál (selyem, ebben a korban szokták hordani leginkább)

Ajándékutalvány


Amugy ezeken kívül nézz ki egy kirakodóvásárra, ott sokmindent lehet kapni jó áron és jó minőségben is.

2009. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az osztályomból is lehet valakinek ugyanez a problémája, csak nálunk pénteken lesz:) Én egy szép tollnak vagy egy elegáns könyvjelzőnek, naptárnak nagyon örülnék. (Szintén magyartanár vagyok, csak egy huszassal fiatalabb mint az ofőd.)


Egy ofő:)

2009. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Illatszert, smnikcuccot, testápolót, tusfürdőt ne, mert az túl személyes.
2009. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha! hogy tanarak is! Nem ér a kukucs! Bocs. :)))
2009. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gimiben húztam egyszer az ofőmet... hű, de nagy bajban voltam. Utáltam és ő is engem és ez nem volt titok. Gyertyatartót és gyertyát kapott, elég sablonajándék, de szép volt és tudtam, hogy szereti a gyertyákat.
2009. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy aranyos bögre, egy doboz finom tea, ha szereti.
2009. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! NAGYON jókat irtatok:)
2009. dec. 16. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!