Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mai ifjúság! Ti szívesen...

Mai ifjúság! Ti szívesen beülnétek egy teaházba beszélgetni? Egymással szakemberekkel adott témáról?

Figyelt kérdés
S milyen témák érdekelnének egészség-betegség-életmód-sport témákban?
2009. dec. 19. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább könyvklubokra ülnék be :)21 L
2009. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó és ott mi érdekelne?
2009. dec. 19. 19:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok: 15-19 éves korosztályra lennék kíváncsi.
2009. dec. 19. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, a teaház jóó, mert imádom az ottani hangulatot meg persze a teákat. :] Szóval az ellen nem lenne kifogásom. Viszont az egészség-betegség-életmód-sport témák engem javarészt hidegen hagynak, emiatt nem szívesen beszélgetnék róluk.
2009. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ilyenek sem érdeklenek,ohgy pl mitől bio a bio? vagy mi van az élelmiszer címkéken?

Vagy pl hogyan egsézséges öltözködni ebben az időben?

Exhas példákat írtam most.

2009. dec. 19. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor én kiestem a körből. Amúgy regényekről beszélgettem volna. Szerintem nem sok fiatalt érdeklik ezek a témák.
2009. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocs hogy javítlak, de nem sok fiatalt érdeklenek és nem érdeklik a témák. Mielőtt entert ütsz olvasd el mit írtál. Ha már regényekről beszélnél. S melyik regény?
2009. dec. 19. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Te meg ha lehet, ne nagyon újítsál nyelvet. "Exhas" XD Jóóóó? :D
2009. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy javítalak, de sok fiatalat érdekelnek, és nem "érdeklenek" ezek a témák.... ha már itt tartunk.
2009. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

persze beulnek, kiveve ha aki ezt a kerdest feltette az egy pedofil...akkor szobara hivnam(:

de visszaterve a kerdesre, egy tehazban megvan a hangulat egy ilyenfajta beszelgeteshez.

Szerintem a korosztalyt leginkabb a szex erdekli-nemibetegseg...stb.ezzel akarmelyik tinit ra lehet venni a beszelgetesre, de valoszinu nem veszik komolyan.

sajnos nem hiszem, hogy sok fiatalt erdekelne az egeszseges eletmod.Leven, hogy mar 15 evesen annyit isznak, dohanyoznak amit egy felnott szakmunkas sem enged meg maganak.

Engem mondjuk erdekelnek a kulonbozo mentalis betegsegek, ill. az elelmiszerek karos hatasai.de nem hiszen, hogy sokan lennenek igy vele a korosztalyombol.

(es kerlek, ne javitsd a hibaim...)

18L

2009. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!