Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hiszitek, hogy ezek működhetnek?

Hiszitek, hogy ezek működhetnek?

Figyelt kérdés

Meditáció, reiki, energetikai kezelések,jóslás, stb ( [link] )

Ti mennyire hisztek ebben? Mikor fordulnátok egy spirituális tanácsadóhoz?

Nolmáris válaszokat kérek!


2010. jan. 2. 15:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
semennyire
2010. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%

személyes kérdést tettél fel, a saját véleményem ez:

igen, hiszem hogy ezek léteznek, teljesen biztos vagyok benne.

SOHA nem fordulnék ilyen tanácsadókhoz, ugyanis ezek mögött nem a Teremtő, hanem e világrendszer istene, sátán áll.

2010. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

természetesen hasznos,működik,de nekem a reiki"testvére" jött be, a **,nekem is megvan az első szint,nem gonosz,tibetből jött,csak élő mesterek által karhatsz beavatást,az isteni energiát használják,magát az életenergiáját!

és akkor megyek természetgyógyászhoz,ha beteg vagyok..valamit csinál,kineziológia,**,vagy ami épp jó rá,és nem kell gyógyszer..

és még pénzt sem kér az én gyógyászom!Nagyon szeretem,hálából mindíg viszek neki valami apróságot,gyertyát,angyalkákat,füstölőt,vagy épp csokit!

amúgy a



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Annyira működnek, mint a placebo. A hiten alapulnak, nincs tudományos alapjuk.
2010. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
nem
2010. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

amúgy az istentől kért energia kicsit sem rossz,aki erre rosszat mond,az a sátánt szolgálja!a gyógyítás nagyon fontos,és jó dolog,Jézus is gyógyított,mégse mondaná rá senki sem,hogy a sátán energiáját használta volna!!!szégyen gyalázat!

az viszont,hogy vannak boszorkányok,akik szerelmi kötést,és oldást ígérnek,száz méter távolságból el kell kerülni,mert azok tényleg gonosz energiával dolgoznak!Akarata ellenére senkit nem szabad beleszerelmesíteni egy másik emberbe!A jóslást pedig angyalkártyából,és ingával,vagy hasonlóval ajánlom,a tarot nekem kicsit gyanus..de pszt!

2010. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
hiten nem alapul,ha olyanoknak is használ,aki nem hisz benne!mindenki ezzel jön,amíg maga ki nem próbálta!!!
2010. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
szimpatikus vagy:D
2010. jan. 2. 15:13
 9/31 A kérdező kommentje:
15.11 és 15.12
2010. jan. 2. 15:13
 10/31 anonim ***** válasza:
egy kérés: aki azt hiszi, hogy Istentől jön bármilyen erő, ugyan próbálja már ki, hogy használja Isten bibliában található nevét. hiszen, ha tölle jön, ebben az esetben maximum többet küld. érdekelne majd, mit tapasztaltok. de borítékolni tudom.
2010. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!