Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt egy holttest a Sibrik...

Volt egy holttest a Sibrik Miklós út mellett, Kőbányán. Miért nincs hír róla?

Figyelt kérdés
Kedden helyszínelés zajlott, délután öt óra körül láttam. Nem találtam róla cikket, írjon már légyszi aki tudja mi történt!

2014. jún. 12. 01:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdekel mi történik a lakóhelyemen. Egy ilyen eset nagy port szokott kavarni, írjon már valaki aki tud bármit is!
2014. jún. 12. 02:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy filmforgatás volt.
2014. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem veszem be
2014. jún. 13. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, a te dolgod.
2014. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit forgatnak, kikkel, meddig, stb. Miért nem lehet ennyit tudni?
2014. jún. 13. 14:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Elírtam, Maglódi út. Egy nyitott ajtókkal parkoló kamion és egy SZGK állt egymástól 5 méterre a sínek túloldalán, e kettő között látszódott egy férfi a fejéből kiálló kb. 30 cm-es felismerhetetlen tárggyal. Filmes kocsit nem láttam, csak magyar rendőröket, az egyikük telefonált.
2014. jún. 13. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos benne lesz majd a hiradóban, valszeg RTL-en.Csak biztos még kigondolják, mit mondjanak az esetről.De a helyi hírportálon már lehet, hogy fent van.De ha nem bírod kivárni, kérdezz meg valami környékbeli öregasszonyt, azok mindent tudnak.
2014. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!