Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak össze velük?

Hogy barátkozzak össze velük?

Figyelt kérdés

A kerületben vannak olyan gyerekek akikkel össze szeretnék barátkozni,de nem tudom hogy hogyan :(.

az egyik lányt már felvettem msn-re de a mizun kívűl nemtudok mást kérdezni tőle.:(

hogy barátkozzak vele össze úgy hogy találkozzon velem?

mert már mondtam neki hogy mi lenne ha egyszer találkoznánk?

és ő meg azt írta hogy nagyon ritkán ér rá még az ő barátaival is mert vigyáznia kell a kisöccsére.


2010. jan. 3. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Segíts vigyázni a kölökre:D
2010. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Tök átlag dolgokat fogok írni, amik szerintem a legtöbbször bevállnak:

tudj meg minél többet róla, pl: milyen zenét szeret, kedvenc film, egyebek.

Már bocs, de ne bénázz már olyanokkal, hogy "mizu?"... Szerintem ettől a legtöbb csaj falra mászik, mert max. annyit tud rá válaszolni, hogy "semmi különös"...

Legyél kreatív, és szerintem fontos, hogy ha msneztek, akkor mindig kérdezz, foglald le! Biztos van közös témátok, csak keresni kell, és tudod: felejtsd el ezt a "mizu" dolgot!

Egy kalappal Neked! :)

2010. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!