Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan barátkozási, ill....

Van olyan barátkozási, ill. társkeresési lehetőség (online, élőben stb. ), ahol keresztény melegekkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Vagy ez kishazánkban még nem jellemző?

Lenne igény pl. ilyen oldalra, ahol Istenfélő melegek és leszbikusok tudnának egymással ismerkedni? (Ez lehetne eszmecsere, barátkozás, de akár társkeresés céljából is - hogy megtaláljuk a hasonszőrűeket.)

Hiányolom a magyar társkeresés palettájáról ezt az "opciót". Kicsit olyan, mintha nem is léteznének keresztény melegek. Pedig biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül...


25/n



2014. jún. 22. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Talán az lehet az oka hogy a kereszténységet egy hívő nem tudja össze egyeztetni a homoszexualitással.

De ha még is akkor az már nem keresztény!

2014. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Konstruktív hozzászólásokat várok, és olyanokét, akiknek van/lenne érintettsége a témában. Szokásos tartalmú elítélő és "megmondó" kommenteket nem kérek.
2014. jún. 22. 18:25
 3/14 anonim ***** válasza:

gayhristians.hu

mozaikkozosseg.hu


vannak különféle meleg keresztény összejövetelek, ott a legjobb élőben ismerkedni

pl. Effata

2014. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagy inkább itt: [link]
2014. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az első link azonban nem működött (.hu-t nem talált a gugli).

A hasznos válaszokért ment a zöld mancs. :)

2014. jún. 22. 19:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Valóban nem jellemző. Nem tudom, hogy miért nincs nagyon semmi aktivitás etéren. Pedig mekkora fórumélet volt még a protestansmelegek.hu oldalán. Nem tudom, miért ilyen hullámzó az aktivitás. Van ugye több nemzetközi oldal, de azokon alig van magyar. Hiába vagyok évek óta fenn, még hasonszőrűt sem nagyon lehet találni, nemhogy ismerkedést folytatni. Egyszerűen nincsenek még azon a néhány helyen sem fenn a magyar keresztény melegek. Pedig vannak nem is kevesen. Számomra is ez az egymillió dolláros kérdés.

24/f

2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A Pride.hu-n is nyugodtan feladhatsz társkereső hirdetést keresztény melegként, beleírhatod a hirdetésbe, hogy meleg vagy.

Vannak szerintem nem kevesen, bár én magam nem birtoklom a hit kegyelmét.

2014. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló: én is ezen gondolkozom, hogy miért bújnak el ennyire a keresztény melegek. Mármint voltak kezdeményezések (ahogy írod pl. a protestánsmelegek), mégis befulladt. Vszínű, hogy egyszerűen csak nem tart ott a társadalmunk, hogy az Istenfélő melegek merjenek hasonszőrű emberekkel ismerkedni (mivel úgy érezzük, hogy erről jobb nem is beszélni /félelem/, sajnos az egyházaink nincsenek felkészülve a témára). Inkább marad a rejtőzködés. Ezt meg is értem, de ugyanakkor meg jó lenne tudni egymásról... Meg néha azon csodálkozom, hogy ennyire nem kezd semmit az egyház a témával. Én református vagyok, és azt nem tartom _normálisnak_, hogy a 21. században nem merünk egyéni, gyülekezeti és egyházi szinten párbeszédet folytatni egy nagyon is aktuális témáról (ebben értem a vezetőket, a tagokat és a más embereket).


7-es válaszoló: kicsit ódzkodom az online ismerkedéstől... de nyilván a "magamfajtának" nem marad nagyon más opció.

2014. jún. 24. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Ki kell írni az adatlapra, hogy vallásos vagy, aztán aki érdeklődik az megtalál, aki meg nem az eleve rád se ír.


Esetleg indíts egy ilyen topicot a társkereső oldalon, ha van ilyen jellegű program, akkor vegyél részt rajta.


Szerintem viszont tök felesleges külön társkeresőt indítani a horgászós-, szalvétagyűjtős-, ufókutatós-, kutyatenyésztős- meg traktorralszántós melegeknek.

2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most van a fesztivál, járj el a programokra, ismerkedj.


Esetleg akaszthatsz egy feszületet a nyakadba, hogy lehessen sejteni, mi az ábra.

2014. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!