Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki kiolvasta...

Van itt valaki, aki kiolvasta az éhezők viadalát? Csak engem küldött padlóra a vége?

Figyelt kérdés
Teljesen sokkolt, nem tudom másként megfogalmazni. Azt hiszem film vásznon sem láttam még annyi borzalmat, mint ami a szemem előtt lepergett, miközben olvastam. És itt most nem arra gondolok, hogy véres. Az csak egy dolog a sok közül.
2014. jún. 26. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyv elég naturálisan szól a hatalomról. Nekem a legborzalmasabbak azok a rèszek voltak, ahol érezhető volt, hogy kicsit "finomítottak" a jeleneten, hogy kicsit politikailag korrektebb legyen
2014. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy nem az a tipikus hepiendes megkönnyebbülés a vége, és nem is próbálták elhitetni velünk, hogy minden rendben lesz a főhőseinkkel? Na igen, elég nagy hiányérzet maradt bennem is, és újra meg újra át kellett lapoznom az utolsó pár oldalt, hogy komolyan vegyen a befejezést. Kb. mint amikor Darren Shan vámpírkönyveiben Larten meghal, de aztán kiderül, hogy mégsem halt meg, és aztán rájövünk, hogy mégiscsak meghalt. Nem tudok az érzéssel mit kezdeni, direkt összezavarnak.
2014. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a vége?

Meghal a tetrisz bige? :D

2014. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!