Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendőr (nek tanul -- fog) -...

Rendőr (nek tanul -- fog) - szerintetek ez normális, vagy így nem is csoda hogy mindegyik elmebeteg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régóta jóban vagyunk, de napi szinten ökörködés stb, ha talákozunk órákig dumálunk, minden apró titkát nekem mondta el legelőször, na elhatározta apja tanácsára h ő bizony faxa csaj, és rendőr lesz. Jelentkezett, felvették, és azóta még csak nem is köszön, ha meglát, átmegy a másik oldalra inkább és sorolhatnám a húzásait, mert állítólag ez amolyan alapfeltelként elvárás, hogy szakítsa meg minden baráti kapcsolatát, hiszen lehet, hogy majd pont engem kell megbilincselnie és agyonvernie.


Na most azerintetek normális dolog, hogy ilyen a rendőrképzés nálunk? Ez lenne az empatikus szolgálunk és védünk?

(ka és mellesleg azelőtt sorra mesélte h éppen melyik barátjával milyen ciki volt itt meg ott mert kőrözték, de blablabla. Agyrém na.


2010. jan. 4. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez baromság.
2010. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy ez így elő van írva, hogy felejtse el a rági haverjait
2010. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hidd el nem baromság,eg ymásik haveromnak meséltem, aki egy az egyben ugyan ezt adta elő, hog yneki is volt egy gyerekkori nagyon jó barátja, és amint elkezdte ezt a rendőrbaromságot, egyszerűen megkergült, és nem is köszön neki azóta.
2010. jan. 4. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Rendőrnek értelmes, tisztességes ember nem megy, a társadalom legalja kocog sünnek. 90%-uk annyiban különbözik a cigánybűnözőktől, hogy azok nem tőlünk kapják a fizetést, illetve nem esküsznek fel ....
2010. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs ilyen elvárás.
2010. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

00:14


De ha valami bajod van, kirabolták a házadat vagy téged, akkor ugye jó ha vannak rendőrök.

2010. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Figyelj utolsó, most ne forgasd ki a kérdést.

Na nem mintha akkor tennének valamit, az a másik, de ezt hagyjuk. Tehetségük a biztonsági övvel való xarakodásban kimerül döntően.


De nem ez volt a kérdés. És nem is hivatalos előírásra gondoltam, hanem amolyan "fű alatti elvárásra". Azért tagadhatatlan, hogy igen furcsa a két ugyan olyan eset közti párhuzam. Azóta egyébként még gondolkodtam, és ez már vagy 5 éve volt, de volt egy "haverkám", aki mint kiderült, csak azért haverkodott velem, hogy egyáltalán közel kerüljön hozzám valamennyire és beengedjem a lakásomba stb, aztán úgy egy év múlva kiderült a turpisság, hogy a Sunnyogó Alosztálynál van és rám küldték, mert valami gyanús volt nekik, na de ezeknek mi nem az, és lényeg, azóta ő se köszön, sőt mellettem áll a postán, és elnéz a másik irányba, amolyan szemellenzősen "nem vesz észre".


Na én nem akarom elhinni, hogy ezek olyan véletlen esetek lennének.

2010. jan. 5. 14:07
 8/10 A kérdező kommentje:

00:14

na ja ... ő is azért ment ám el, mert már kb 10 helyen kudarcot vallot, és akkor jött a fantasztikus ötlet, hogy menjen rendőrnek, mert az egy biztos hely ... na hát kérem ilyenek kerülnek oda, aki már nem tud magával mit kezdeni, de ott legalább megkapja az ingyenhatalmat, bármilyen hülye. Hát igen, vannak akik egyenruha és gumibot nélkül is valakik, aztán meg vannak akiknek ez kell ahhoz h valakik legyenek. Na kivételek biztos vannak.

(bocsánat ez csak az én feltételezésem, tehát nyilván nem így van, csak én gondolom így teljesen alaptalanul, mielőtt még megjelennének nálam)

2010. jan. 5. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
11.04. Nem a "rendőrséggel", mint intézménnyel van gondom, sőt, szeretném, ha lenne egy normális rendvédelmi szervezet, hanem a jelenlegi állománnyal és szervezettel, a beszélni nem tudó, bűnöző, olajozó tábornoktól a cigivel seftelő alrendőrig. Egyébként nagyapám egykor csendőr volt. Na, abban az időben még volt tisztességes rendvédelem, egy kétfős csendőrjárőr rendben tartott egy kisvárost.
2010. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen ... tudok én szebbeket is, csak én le se merem írni
2010. jan. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!