Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám visszakövetelni a...

Hogy tudnám visszakövetelni a tartozását?

Figyelt kérdés

28 ezerrel tartozott nekem a volt barátom. Igen tudom, én voltam a buta, miért adtam neki kölcsön, stb stb..

de ez egy hosszabb történet. Konkrétan egy éve ért véget a 4éves kapcsolatunk, és azóta igérgeti, hogy mihelyst talpra áll, megadja. Na most már talpra állt, 160ezret keres havonta, és a multkor (kb 3 hónapja) valami csoda folytán át is küldött nekem 12ezret. A többit majd a következő havi fizujából, azt mondta. Találkozni nem találkozik velem, a telefont nem veszi fel, a közösségi oldalon letiltott, csak igérgeti, hogy jó jó, majd ideadja ha itthon lesz (messze dolgozik). Nem a kioktatást kérném, hanem hogy esetleg mit tudnék ilyen esetben csinálni.. Már "csak" 16 ezer forintról van így szó, de nem hagy nyugodni a dolog. 20 éves vagyok, és igazán nagy pénz ennyi is számomra.


2014. jún. 28. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj a lakására.
2014. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szüleit, vagy menj oda személyesen, hogy ezt csinálja veled a fiuk... másnap ott lesz nálad a kis kamus a pénzzel. Vagy ha vannak közös ismerőseitek Facen, akkor írd ki hogy tartozik neked, ez is el fog jutni hozzá és szégyellni fogja a pofáját.
2014. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!