Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Árultak már el titeket a...

Árultak már el titeket a barátaitok?

Figyelt kérdés
Nem a fiú-lány kapcsolatra vagyok kíváncsi,amikor megcsalja az egyik a másikat.Hanem amikor a barátnak gondolt ember "elad" valamiért,valakiért?Írjatok ilyeneket!
2010. jan. 10. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Középiskola első osztály. Ki voltam rekesztve a lányok közül, mert nem sminkelek és nem járok divatos cuccokban, nem szexeltem fiúval és nem is fiúztam. Végül úgy tűnt, kezdtek elfogadni, barátaim lenni, de aztán valami pletyka terjengett, hogy elvileg azt mondtam, egyiküket kirúgják. Persze mondani sem kellet,t másfél évig terjedő kínzás lett belőle. Azóta bár barátomnak mondja magát az illető, mindig úgy beszél velem, mintha leprás lennék, folyton bunkó, sértő dolgokat mond, de mikor kell tőlem valami (lecke, tétel stb.), akkor ő a világ legaranyosabb és legkedvesebb barátnője. Persze amint nincs rám szügsége, máris hátbatámad valamivel. Nekem meg muszáj elviselnem, mert ha kicsit is felemelem a hangom, szalad a tanárnőhöz panaszkodni, nem akarom, hogy aztán az ügyessége miatt én kerüljek nagy bajba.

Szóval igen. Elég erősen "adtak már el". És még csodálkoznak az emberek, hogy félek a lányoktól lány létemre és inkább fiúkkal barátkozom:D

2010. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!